مرجانه گلچین و مهران رجبی

توزیع اولین قسمت سریال موچین در نمایش خانگی

تاریخ انتشار : 11 تیر 1399کد مطلب : 8858زمان مطالعه : 2 دقیقه
موچین سریال جدید نمایش خانگی است که اولین قسمت آن امروز 11 تیرماه در نمایش خانگی توزیع شد.

پخش سریال موچین در نمایش خانگی

سریال موچین به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی میثم آهنگری سریال جدید نمایش خانگی است که امروز اولین قسمت آن توزیع شد.

بعد از اعلام زمان های متعدد برای پخش این سریال از امروز به نمایش خانگی رسید و از این پس هر هفته چهارشنبه در نمایش خانگی پخش میشود.

موچین سریال طنز جدید نمایش خانگی

سریال طنز موچین آذرماه سال گذشته مقابل دوربین رفت و با صدور پروانه نمایش، اعلام شد این سریال از 4 تیر در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود اما باز هم با تاخیر مواجه شد و بالاخره از امروز توزیع آن در نمایش خانگی آغاز شد.

سریال موچین

ماکان بند خوانندگی تیتراژ پایانی سریال موچین را برعهده دارند و این سریال با بازی بازیگران طناز دنیای هنر، کمدی جدید این روزهای نمایش خانگی است.

امیر نوری و علی صادقی

موچین سریالی کمدی است که با حضور بازیگرانی سرشناس از دنیای کمدی و داستانی جالب از امروز مهمان خانه های مردم در شبکه نمایش خانگی شد.

بازیگران سریال موچین

امیر نوری در این سریال کمدی با گریمی متفاوت و نقشی دیدنی مقابل دوربین رفت و در بخش از سریال ایفاگر نقشی متفاوت با لباس زنانه است.

رز رضوی و علی صادقی

حسین تبریزی کارگردان، فیلمنامه نویس و بازیگر کشورمان در جدیدترین تجربه کارگردانی اش سریال موچین را برای نمایش خانگی آماده کرد و با این سریال طنز به نمایش خانگی می آید.

بازیگران سریال موچین

در خلاصه داستان سریال موچین آمده است:

انصاف نیست که دنیای ما آنقدر کوچک باشد که آدم های تکراری را روزی صد بار ببینیم و آنقدر بزرگ باشد که نتوانیم آن کسی را که دوست داریم حتی یک بار ببینیم... .

مرجانه گلچین

بازیگران سریال موچین عبارتند از :

مرجانه گلچین، حمید لولایی، شهره لرستانی، زهرا جهرمی، عباس جمشیدی، مهران رجبی، امین چنارانی، رز رضوی، افشین غیاثی، مجید شهریاری، سعیده عرب، آشا محرابی، رابعه اسکویی، علی صادقی و امیر نوری گروه بازیگران سریال موچین را تشکیل می دهند.

علی صادقی و امیر نوری

رز رضوی

رز رضوی و مرجانه گلچین

علی صادقی و امیر نوری

توزیع اولین قسمت سریال موچین در نمایش خانگی

3.2157
این مطلب مفید بود ؟9958
منبع : عکاس:آرش شاه محمدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی