حمید گودرزی
تصویربرداری سکانس های پایانی سریال نفوذ انجام شد و همزمان با آغاز ساخت موسیقی از عکس های جدید این سریال رونمایی شد.

پایان تصویربرداری سکانس های پایانی سریال نفوذ

سریال نفوذ به کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن علی اکبری آخرین مراحل تصویربرداری را پشت سر گذاشت و به ساخت موسیقی و صداگذاری رسید.

بخش هایی از تصویربرداری سریال نفوذ باقی مانده بود که انجام شد و عوامل فیلم در تلاشند که با اتمام مراحل فنی، سریال نفوذ را برای پخش در شب های پاییز آماده کنند.

پخش سریال نفوذ در مهر 99

سکانس های باقی مانده سریال نفوذ در ورامین، قزوین، شهرک غزالی و روبروی لانه جاسوسی تصویربرداری شد و این سریال از مهرماه امسال در شبکه یک سیما روی آنتن میرود.

حمید گودرزی

10 قسمت ابتدایی سریال نفوذ بهمن ماه سال 97 با عنوان خط تماس روی آنتن شبکه یک سیما رفت و با تکمیل شدن روند تصویربرداری و مراحل فنی این سریال تا چند ماه دیگر از شبکه یک سیما پخش میشود.

امیرمحمد زند

داستان سریال نفوذ:

داستان سریال نفوذ روایتی از ماجراهای پیش از انقلاب 57، تسخیر لانه جاسوسی، آغاز جنگ تحمیلی و کودتاهای این میان است که در سه فاز ساخته شده است.

رحیم نوروزی

بازیگران سریال نفوذ عبارتند از:

حمید گودرزی، علیرام نورایی، امیرمحمد زند، رحیم نوروزی، صالح میرزاآقایی، زهرا سعیدی، شهره لرستانی، جلیل فرجاد، کاوه سماک باشی، محمدجواد جعفرپور، احمد نجفی، کیمیا اکرمی، امین اسکندریان، یلدا افشاری نیا، فاطمه بیگی، جلال فاطمی، نجوا صاحب زمانی و... بازیگران سریال نفوذ را تشکیل میدهند.

امیرمحمد زند

رونمایی از عکس جدید حمید گودرزی و امیرمحمد زند در سریال نفوذ

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی