علی صادقی
کاظم نوربخش بازیگر نقش سلمان در سریال نون خ، عکس جدیدی از خود به همراه علی صادقی بازیگر طناز کشورمان در پشت صحنه سریال منتشر کرد.

بازیگران سریال نون خ در پشت صحنه

سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی، یکی از سریال های پر بیننده تلویزیون است که دو فصل موفق را پشت سر گذاشته است.

فصل سوم سریال نون خ، یکی از سریال های تلویزیونی در نوروز 1400 است که با قصه ای متفاوت، مهمان منزل بینندگان در تعطیلات خواهد شد.

کاظم نوربخش و علی صادقی در سریال نون خ

علی صادقی یکی از بازیگران موفق عرصه کمدی که در فصل دوم سریال نون خ غیبت داشت بار دیگر به جمع بازیگران این سریال پیوسته و موجب جذابیت بیشتر این مجموعه خواهد شد.

علی صادقی

کاظم نوربخش بازیگر نق سلمان که در این سریال بسیار خوشدرخشیده است عکسی از خود به همراه علی صادقی در پشت صحنه سریال را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

علی صادقی و کاظم نوربخش

فصل سوم سریال نون خ با توجه به شرایط سخت شیوع ویروس کرونا در جامعه تصویر برداری می شود تا برای پخش در بهار 1400 آماده گردد.

علی صادقی بازیگر طناز کشورمان علاوه بر سریال نون خ، در سریالهای دیگر طنز به کارگردانی سعید آقاخانی حضور داشت. این بازیگر در فصل اول سریال نون خ، ایفاگر نقش سیروس داماد نورالدین خان زاده با بازی سعید آقاخانی بود.

سریال نون خ

سریال نون.خ با داستانی کمدی روایتی از زندگی شخصیت اصلی داستان یعنی نورالدین خانزاده با بازی سعید آقاخانی است. تصویربرداری فصل سوم سریال نون خ از 19 مهرماه آغاز شده و تا کنون مراحل فنی آن سپری می شود.

عکس جدید و متفاوت علی صادقی در پشت صحنه نون خ

549
این مطلب مفید بود ؟490
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی