بازیگران نون خ
با پخش مجدد سریال نون خ سعید آقاخانی، عکسی از بازیگران زن این سریال، یا بهتر بگوییم دختران نورالدین خانزاده نون خ، در پشت صحنه منتشر و وایرال شد.

بازیگران زن سریال نون خ؛ عکس دختران نوری نون خ در پشت صحنه

نون خ ساخته سعید آقاخانی یکی از پر بیننده ترین سریال های تلویزیونی است که این روزها حتی تکرار آن از شبکه آی فیلم نیز مخاطبان بسیاری را به سمت رسانه ملی کشانده است.

این سریال طنز که قرار است فصل چهارم آن نوروز 1402 از شبکه یک سیما بر روی آنتن برود، یکی از پربازیگرترین مجموعه های تلویزیونی است.

در میان بازیگران نون خ، دختران نورالدین خانزاده (آقای نون خ) و دامادهایش مورد توجه قرار گرفته اند. در ادامه این بخش از نمناک عکس های دیده نشده از سریال نون خ و دختران و دامادهای نوری نون خ در پشت صحنه را منتشر نموده ایم.

دختران نوری نون خ

صبا ایزد پناه، هدیه بازوند، فریده سپاه منصور، ندا قاسمی و شیدا یوسفی در سریال نون خ

دختران و دامادان نوری نون خ

پاشا جمالی، علی صادقی، شیدا یوسفی، ندا قاسمی و هدیه بازوند در پشت صحنه سریال نون خ

داستان و اسامی بازیگران سریال نون خ

سریال نون خ با داستانی کمدی زندگی شخصیت اصلی داستان یعنی نورالدین خانزاده با بازی سعید آقاخانی و خانواده و بخشی از کرد زبانان مهربان کشورمان را به تصویر می کشد. در این سریال نورالدین خانزاده دارای چهار دختر به نام های مرجان، شیرین، کژال و روژان است.

در این سریال شیدا یوسفی نقش مرجان نون خ، ندا قاسمی نقش شیرین نون خ، هدیه بازوند نقش روژان نون خ و صبا ایزد پناه نقش کژال را ایفا می کنند. هر 4 دختر نورالدین خانزاد در این سریال (کرد تبار) هستند و بازی خوب آنها مورد تشویق مخاطبان سریال نون خ قرار گرفته است.

علی صادقی طناز محبوب سریال های خانه به دوش، متهم گریخت، سه در چهار و... در سریال نون خ نقش سیروس داماد نورالدین خانزاده و همسر مرجان را بازی می کند. پاشا جمالی نیز بازیگر نقش مهیار (خواستگار روژان) است.

بازیگران سریال نون خ

سلفی بازیگران سریال نون خ در پشت صحنه

حمیدرضا آذرنگ و شیدا یوسفی

حمیدرضا آذرنگ و شیدا یوسفی از بازیگران سریال نون خ

سریال نون خ 4؛ زمان پخش و بازیگران نون خ 4

نون خ سریالی به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است که تاکنون 3 فصل آن از تلویزیون پخش شده است. «نون خ 1» نوروز 98 از شبکه یک سیما روی آنتن رفت. سری دوم این مجموعه طنز نیز سال 99 پخش شد و «نون خ 3» نوروز 1400 از شبکه اول روی آنتن رفت. فصل چهارم نون خ نیز قرار است عید امسال از شبکه اول سیما به روی آنتن برود.

سریال نون.خ با داستانی کمدی روایتی از زندگی شخصیت اصلی داستان یعنی نورالدین خان زاده با بازی سعید آقاخانی است.

سریال نون خ سعید آقاخانی

نمایی از سریال نون خ سعید آقاخانی/ عکس از میثم محمدی

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سید علی صالحی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، کاظم نوربخش، پاشا جمالی، نسرین مرادی و... از بازیگران اصلی نون خ هستند. خبرها حاکی از آن است که هومن حاج عبداللهی و مجید یاسر در فصل جدید نون خ حضور دارند.

دختران نوری نون خ و همسرانشان در پشت صحنه + عکس

497
این مطلب مفید بود ؟7720
منبع : عکاس: میثم محمدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی