فصل جدید سریال نون خ

فصل جدید سریال نون خ کی پخش می شه؟

کد مطلب : 86518تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی یکی از پربیننده ترین سریال های نوروزی بود که در 3 فصل پخش شد و حالا طرفداران این سریال در انتظار پخش فصل 4 نون خ هستند.

زمان پخش فصل جدید سریال "نون خ "

نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است که در سه فصل با داستان های متفاوت از شبکه یک سیما پخش شده و جزو محبوب ترین و پربیننده ترین سریال های نوروزی محسوب می شود. امسال عید مخاطبان تلویزیون منتظر این سریال جذاب نباشند و بر اساس گفته ها فصل جدید سریال «نون. خ» برای نوروز 1402 و یا وقتی دیگر تولید خواهد شد.

فصل جدید سریال نون خ کی پخش می شود؟

سریال تلویزیونی نون.خ که مخفف نام نقش اصلی این سریال، نورالدین خانزاده است، روایتگر ماجراهای مردی از تبار کردستان به نام “نورالدین خانزاده” و خانواده اش است.

سعید آقاخانی

سعید آقاخانی کارگردان و بازیگر سریال نون خ/ عکس از میثم محمدی

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سید علی صالحی و هدیه بازوند از بازیگران اصلی این سریال هستند.

این سریال پرمخاطب امسال عید پخش نمی شود و درحالی که قرار بود فصل چهارم سریال پرمخاطب «نون خ» از اردیبهشت ماه سال آینده برای پخش در نوروز 1402 کلید بخورد اما تا اطلاع ثانوی از فیلمبرداری آن جلوگیری شده است.

سعید آقاخانی؛ کارگردان مجموعه «نون خ» در گفتگویی اعلام نموده است که درحالی که تمامی عوامل و بازیگران مهیا بودیم تا از اردیبهشت ماه سال ١4٠١ این مجموعه را کلید بزنیم اما مدیران ارشد سازمان، چند روز قبل به ما اعلام کردند که فعلا نیازی نیست تا فصل جدیدی از «نون خ» را جلوی دوربین ببرید و همه قراردادهای فصل جدید را کنسل کردند.

فصل جدید سریال نون خ کی پخش می شه؟

3.954
این مطلب مفید بود ؟4212
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : سریال نون خ
1 نظر به ثبت رسیده است
علی1402-02-04
کاش نون خ ۵ هم درست میشد کسانی که من خیلی در سریال نون خ میپسندم اول.... خانم هدیه بازوند. دوم اقای کاضم نوربخش .سوم.. خانم ندا قاسمی... و جناب اقای امیر سهیلی و پاشا جمالی من عاشق این بازیگران عزیز هستم امید وارم کل بازیگران و گارگردان و تمام زحمت کش های نون خ سلامت باشند
10
وبگردی