ستاره سادات قطبی

نمایی از خانه شلخته ستاره سادات قطبی+ عکس

تاریخ انتشار : 22 آبان 1401کد مطلب : 89167تعداد نظرات : 4 نظر
ستاره سادات قطبی که این روزها به شدت مشغول بچه داری و سروکله زدن با پسر کلاس اولی اش است، قابی از وضعیت خانه اش را منتشر کرد.

شلختگی خانه ستاره سادات قطبی، توسط خودش سوژه شد

ستاره سادات قطبی مجری برنامه های تلویزیونی که تا کنون در چند سریال نیز ایفای نقش نموده است، یکی از فعالترین چهره های شناخته شده در اینستاگرام است که نه تنها از راه تبلیغ در صفحه شخصی خود درآمد زیادی را کسب می کند، بلکه هر روز استوری هایی از زندگی خصوصی خود منتشر نموده و با مخاطبانش به اشتراک می گذارد. بازیگر سریال نوار زرد به تازگی در استوری اینستاگرامش عکسی از خانه به هم ریخته خود منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک منتشر نموده ایم.

ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا مجری قند پهلو که این روزها با وجود داشتن کودک چند ماهه و پسر کلاس اولیش حسابی سرش شلوغ است، در یک استوری عکسی از خانه به هم ریخته خود منتشر نمود و نوشت:

من دیروز اینقدر

حالم بد بود که جز ناهار درست

کردن کار دیگه ای نکردم

الان خونه زیر و رو شده

فقط، یک روز کار نکردم

فقط دلم میخواد بیاین

ببینید خونه چه خبره

دیشب کلی گریه کردم

از دردی که داشتم و دست تنها بودنم

ستاره سادات قطبی

خانه ستاره سادات قطبی

مختصر بیوگرافی ستاره سادات قطبی، همسر شهرام شکیبا

ستاره سادات قطبی چند سالیست که با شهرام شکیبا ازدواج کرده، این زوج دارای دو فرزند پسر به نام های صدرا و حسین هستند اما خانم مجری از ازدواج قبلی خود پسری به نام امیرعلی و آقای مجری از زندگی قبلیش پسری به نام علی دارد.

از استوری های روزمره ستاره سادات قطبی به نظر می رسد این مجری جوان کارهای خانه و رسیدگی به فرزندانش را به تنهایی انجام داده و گاهی تا نیمه شب و زمان خواب بچه ها به امور خانه رسیدگی می کند و به قول خودش دست تنها می باشد.

ستاره سادات قطبی مجری و حافظ قرآن متولد 3 اسفندماه سال 1365 در نجف آباد اصفهان است که فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری است و مجری سابقه بازی در سریال گاندو 2 و نوار زرد 2 را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

شهرام شکیبا دلنوا منتقد سینما، شاعر طنز پرداز و مجری تلویزیون متولد 17 آبان 1351 در تهران است که در برنامه هایی مانند برنامه قند پهلو و مسابقه ثانیه ها و خوبی از خودتونه، اثر انگشت و … سابقه داوری و مجری گری دارد.

نمایی از خانه شلخته ستاره سادات قطبی+ عکس

3.479
این مطلب مفید بود ؟5425
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
4 نظر به ثبت رسیده است
حقیقت1401-08-22
حیف شمانیست خانمی بااین همه وجنات با همسری فرهیخته چنین چیزهایی استوری کنید ؟
329
بهار1401-08-23
همه اش کار نیم یا یه ساعته جمع بشه تا بچه خوابه ????ماشین ظرفشویی که هست
137
محمد1401-08-23
گاه گداری برای هر خانه ای این وضعیت پیش میاد دلیل بر شلختگی خانم خونه نیست
404
ناشناس1401-08-25
می خواستی زندگیت به رخ بکشی خوشبحالت ما این وسایل نداریم این زندگی شیک نداریم
40
وبگردی