ستاره سادات قطبی

عکس بعد زایمان ستاره سادات قطبی با لباس خونگی

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1401کد مطلب : 88324زمان مطالعه : 2 دقیقه
ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا، مجری معروف به تازگی فرزند سوم خود را بدنیا آورده و سخت مشغول بچه داری است.

صحبت های مادرانه ستاره سادات قطبی با پسر تازه متولد شده اش

ستاره سادات قطبی و شهرام شکیبا که هر دو از مجریان شناخته شده تلویزیون هستند و چندین اجرای مشترک با یکدیگر داشته اند، به تازگی صاحب فرزندی به نام سید حسین شده اند که در روز تاسوعا 16 مرداد 1401 به دنیا آمده است.

خانم مجری که یکی از چهره های فعال در اینستاگرام است، هر روز عکس و فیلم هایی از زندگیش را با هوادارانش به اشتراک میگذارد. در ادامه این بخش از نمناک تصاویری از مادرانه های ستاره سادات قطبی با پسر تازه متولد شده اش را مشاهده می کنید.

ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی بازیگر سریال گاندو 2 که به تازگی برای بار سوم مادر شده است، در استوری اینستاگرامش دلنوشته های مادرانه ای را منتشر نمود.

مجری جوان برنامه همیشه خونه فرزند سومش را هدیه ی آقا حضرت عباس(ع) می‌داند و آرزویش مانند هر مادری عاقبت به خیری و صالح شدن فرزندش است.

فرزند شهرام شکیبا

فرزندان شهرام شکیبا و همسرش ستاره سادات قطبی

همسر شهرام شکیبا از ازدواج قبلی خود یک پسر به نام امیر علی دارد و صدرا و سید حسین فرزند مشترک آقا و خانم مجری هستند البته شهرام شکیبا مجری قند پهلو نیز از ازدواج سابقش دارای یک فرزند پسر به نام علی است و در مجموع این خانواده 4 فرزند دارند و به همین دلیل خانم مجری چندی قبل خود را ام البنین (مادر پسران) خواند.

پسران ستاره قطبی

بیوگرافی مختصر ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا

ستاره سادات قطبی مجری معروف تلویزیون متولد 3 اسفند سال 1365 در نجف آباد بوده و اصالتا اصفهانی است. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری است و سال 1380 وقتی 15 ساله بود توانست حافظ کل قرآن شود.

ستاره سادات قطبی در سال 1393 در 28 سالگی با شهرام شکیبا ازدواج کرد که 14 سال از او بزرگتر بود.

شهرام شکیبا

شهرام شکیبا مجری و گوینده تلویزیون متولد 17 آبان 1351 در تهران است که اکثرا او را برای اجرا در برنامه ادبی قند پهلو میشناسند. ستاره قطبی و شهرام شکیبا چند اجرای مشترک نیز داشته اند.

عکس بعد زایمان ستاره سادات قطبی با لباس خونگی

3.4107
این مطلب مفید بود ؟7334
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی