ستاره سادات قطبی

عکس کل خانواده ستاره سادات قطبی

تاریخ انتشار : 29 آبان 1401کد مطلب : 89228زمان مطالعه : 2 دقیقه
ستاره سادات قطبی، همسر شهرام شکیبا برای مقایسه شباهت خانوادگی، عکسهای دیده نشده ای از خود و عزیزانش را منتشر کرد.

عکس کودکی ستاره سادات قطبی، همسرش شهرام شکیبا و فرزندانشان

ستاره سادات قطبی مجری و بازیگر تلویزیون که از فعالترین چهره ها در فضای مجازی است، در جدیدترین استوری خود عکس کودکی خود و همسرش و سه فرزند خود را منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

ستاره سادات قطبی بازیگر سریال گاندو که هر روز در صفحه اینستاگرامش استوری های روزمرگی فراوانی را منتشر می کند، عکسی از آخرین فرزند خود سید حسین منتشر نمود، این عکس واکنش کاربران مجری محجبه برنامه های تلویزیونی را در بر داشت و برخی از دنبال کننده ها به شباهت بیش از حد پسران ستاره قطبی به خودش اشاره نمودند.

فرزندان ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی نیز با انتشار آلبوم خانوادگیشان و عکس های کودکی خودش، شهرام شکیبا و پسرانش امیرعلی، سید صدرا و سید حسین نظرسنجی را در صفحه اینستاگرام خود به راه انداخت. نتیجه این نظرسنجی نشان داد که بسیاری از مخاطبان بازیگر سریال نوار زرد معتقدند که همه پسران ستاره سادات شباهت زیادی به او دارند.

کودکی شهرام شکیبا

مختصر بیوگرافی ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی مجری و حافظ قرآن متولد 3 اسفندماه سال 1365 در نجف آباد اصفهان است. او به جز اجرا بازیگری را نیز تجربه نموده و تا به حال در چندین سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است.

ستاره سادات قطبی که چند سالیست با شهرام شکیبا ازدواج کرده، این زوج دارای دو فرزند پسر به نام های صدرا و حسین هستند اما خانم مجری از ازدواج قبلی خود پسری به نام امیرعلی و آقای مجری از زندگی قبلیش پسری به نام علی دارد.

شهرام شکیبا دلنوا همسر خانم مجری منتقد سینما، شاعر طنز پرداز و مجری تلویزیون متولد 17 آبان 1351 در تهران است که سابقه داوری و مجری گری در برنامه هایی مانند برنامه قند پهلو و مسابقه ثانیه ها و خوبی از خودتونه، اثر انگشت و … را دارد.

عکس کل خانواده ستاره سادات قطبی

4.823
این مطلب مفید بود ؟221
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی