ستاره سادات قطبی و همسرش

جواب ستاره سادات قطبی به طعنه پیر بودن شوهرش

تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1402کد مطلب : 90316زمان مطالعه : 2 دقیقه
اختلاف سن ستاره سادات قطبی و همسرش شهرام شکیبا یکی از حواشی است که این خانواده را درگیر خود کرده است که ستاره سادات قطبی به آن واکنش نشان داده است.

واکنش و پاسخ زیبای ستاره سادات قطبی به اختلاف سنی با همسرش

ستاره سادات قطبی، همسر شهرام شکیبا که با وجود اختلاف سنی نسبتا زیادی که با همسر خود دارد، همیشه از لذت بخش بودن زندگی اش گفته و لحظات زیبای از این زندگی را با دنبال کنندگانش در فضای مجازی به اشتراک گذاشته. حتما که خانم مجری درباره اختلاف سنی با همسرش حرف و حدیث هایی شنیده است ولی با این وجود، چنین حرفهایی تاثیری در رابطه این زوج معروف نداشته و این را میتوان از پاسخی که به تازگی در واکنش به این مسئله در دل یکی از پست های خود نوشته بود، به خوبی فهمید.

ستاره سادات قطبی برای خاطره بازی با روزهای اول ازدواجش با شهرام شکیبا و تبریک سالگرد عقدشان، عکس و متنی در اینستاگرام خود منتشر کرد که در میان متن منتشر شده این چند جمله ای که در ادامه بخش بازیگران نمناک میخوانید، جالب توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

یه آدمایی هم میان میگن شوهرت پیره، انگار باباته.

بذار بگن گوشمون از این حرف ها پُره.

من عاشق شهرامم هستم و اونم عاشق من.

همین واسه من و شهرام کافیه.

بمونه به یادگار

به وقت 9 سالگیه عقدمون.

ستاره سادات قطبی و همسرش

ستاره سادات قطبی و همسرش شهرام شکیبا

مختصر بیوگرافی ستاره سادات قطبی و اسم فرزندانش

ستاره سادات قطبی، مجری تلویزیون، در تاریخ 3 اسفند 1365 در شهر نجف‌آباد به دنیا آمد. او در سال 1393 با شهرام شکیبا، مجری و گوینده تلویزیون، ازدواج کرد. این زوج دو فرزند پسر به نام‌های صدرا و حسین دارند. همچنین، خانم قطبی از ازدواج پیشین خود پسری به نام امیر علی و آقای شکیبا از ازدواج قبلیش پسری به نام علی دارند.

ستاره سادات قطبی و فرزندش

امیرعلی پسر ستاره سادات قطبی

جواب ستاره سادات قطبی به طعنه پیر بودن شوهرش

447
این مطلب مفید بود ؟389
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/م
وبگردی