ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی در جشن تولد پسر همسرش

تاریخ انتشار : 12 دی 1402کد مطلب : 91652زمان مطالعه : 2 دقیقه
ستاره سادات قطبی مجری تلویزیون و همسر شهرام شکیبا با رشته استوری و انتشار فیلم و دلنوشته احساسی تولد پسر همسرش شهرام شکیبا را تبریک گفت.

تولد سید علی شکیبا، پسر همسر ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی مجری تلویزیون و همسر شهرام شکیبا ویدیویی از جشن تولد پسرهمسرش را منتشر کرد و در قالب یک پست احساسی تولد او را تبریک گفت. خانم مجری که سابقه بازی در سریال های گاندو و نوار زرد را در کارنامه هنری خود دارد، با انتشار ویدیویی خانوادگی از تولد 19 سالگی پسر همسرش با دلنوشته ای احساسی سید علی شکیبا را پسر ارشد خود نامید و اشک مخاطبانش را در آورد.درادامه این بخش از نمناک عکس جدید ستاره قطبی وعلی شکیبا را به مناسبت تولدش مشاهده خواهید کرد.

ستاره سادات قطبی مجری تلویزیون صفحه مجازی خود را با پستی از تولد سید علی شکیبا به روز کرد و برای او نوشت:

علی جانم پسر، نازنینم تولدت مبارکم باشه و امسال دهمین سالیه که روز تولدت کنارتم،

وقتی همسفر قصه ی زندگیه همدیگه شدیم 9 سال بیشتر نداشتی الان ماشالا واسه خودت مردی شدی دانشجو شدی

تو چطوری یهویی قدت از من بلندتر شد؟

علی جانم هیچوقت یادم نمیره روزهایی که امیر علی نبود چقدر هوای منو داشتی وقتایی که بی تاب امیر علی بودم میومدی کنارم بغلم میکردی و میگفتی ستاره جون من مطمئنم امیر علی به روز میاد پیشمون و باهم زندگی می کنیم.

آخ که چقدر بودنت تو زندگیم لازم بودم روی من همیشه حساب کن همیشه کنارتم،

تا وقتی زنده باشم تمام تلاشمو میکنم که بخندی و همیشه راضی باشی از خدا میخوام یکی یکی آرزوهاتو تیک بزنه و برسی به هر چیزی که فکرشو میکنی.

پسر ارشدم علی قشنگم دوستت دارم.

سید علی شکیبا

پست ستاره سادات قطبی از تولد سید علی شکیبا

مختصری درباره ستاره سادات قطبی و همسرش شهرام شکیبا

سید علی شکیبا، پسر شهرام شکیبا دلنوا منتقد سینما، شاعر طنز پرداز و مجری تلویزیون و مهسا ملک مرزبان مجری تلویزیون متولد ده دی 1383 است. شهرام شکیبا بعد از تجربه یک زندگی ناموفق مشترک در سال 1393 با خانم ستاره سادات قطبی مجری و برنامه ساز تلویزیون ازدواج کرد، حاصل این ازدواج دو فرزند پسر به نام صدرا و حسین است. ستاره سادات قطبی مجری و حافظ قرآن نیز از ازدواج قبلی خود پسری به نام امیرعلی دارد.

ستاره سادات قطبی مجری برنامه های تلویزیونی متولد 3 اسفند 1365 در اصفهان است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری بوده و مدتی در شبکه آموزش بعنوان گرافیست مشغول بکار بود و بعد از ازدواج با شهرام شکیبا به اجرا و بازیگری روی آورد،

شهرام شکیبا دلنوا متولد 17 آبان 1351 در تهران است. او منتقد سینما، شاعر طنز پرداز و مجری تلویزیون اهل ایران است و تاکنون در جشنواره های ادبی و طنز مختلفی به عنوان داور یا ناظر شرکت داشته است.

ستاره سادات قطبی در جشن تولد پسر همسرش

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی