تولد
شب آهنگی
حامد آهنگی مجری و کمدین معروف که تا کنون دوفصل از برنامه دوست داشتنی شب آهنگی را اجرا کرد حالا فصل جدید و جذاب این برنامه را برعهده دارد.

اطلاعات پخش برنامه شب آهنگی فصل 3 

حامد آهنگی بازیگر، مجری و کمدین محبوب که تاکنون دو فصل از برنامه «شب آهنگی» را کارگردانی و اجرا کرده است، پس از یک سال و نیم وقفه در اجرای «شب آهنگی» فصل جدید (سوم) این برنامه را ساخته و اجرا کرده است. فصل سوم برنامه «شب‌آهنگی» از فیلم‌نت به طور اختصاصی پخش می‌شود. در ادامه این بخش از نمناک اطلاعاتی درباره برنامه شب آهنگی و جزئیات آن ارائه نموده ایم.

خلاصه داستان برنامه شب آهنگی

شب‌آهنگی تاک‌شویی‌هیجان انگیز و خنده دار با حضور مهمان‌های محبوبی است که از دیدن‌شان لذت خواهید برد. اجرای شب آهنگی ویژه برنامه‌ای شاد و مفرح با دکوری متفاوت را حامد آهنگی بر عهده دارد، فصل سوم این برنامه قرار است که هر هفته در شبکه نمایش خانگی منتشر گردد.

داریوش فرضیایی شب آهنگی

داریوش فرضیایی مهمان برنامه شب آهنگی حامد آهنگی

تاریخ پخش برنامه شب آهنگی

فصل سوم برنامه شب آهنگی هر هفته دوشنبه ساعت 8 شب از پلتفرم فیلم نت منتشر می شود.

اولین قسمت برنامه شب آهنگی 3

پخش فصل تاک شو سوم شب آهنگی از دوشنبه 16 بهمن آغاز شد. البته افتتاحیه فصل تازه «شب‌آهنگی» در قالب یک ویژه‌برنامه شاد با دکوری متفاوت به مناسبت روز پدر در تاریخ پنجشنبه 5 بهمن به طور اختصاصی از فیلم‌نت پخش شد.

زمان پخش برنامه شب آهنگی فصل جدید

برنامه شب آهنگی ساعت 8 شب از فیلم نت منتشر می شود، هر قسمت برنامه حدودا 70 دقیقه خواهد بود.

تعداد قسمت های برنامه شب آهنگی فصل 3

فصل اول برنامه شب آهنگی در سال 1400 و در قالب 30 قسمت در شبکه نمایش خانگی منتشر شد و فصل دوم این تاک‌شو در سال 1400 و 1401 باز هم در 30 قسمت عرضه شد، به همین خاطر گمانه زنی می شود که فصل سوم شب آهنگی 30 قسمت باشد.

مهمانان فصل سوم برنامه شب آهنگی

حامد آهنگی مجری برنامه شب آهنگی هر بار در این برنامه با یک مهمان ویژه گفت‌وگو می‌کند و لحظات شادی را رقم می‌زنند. بخش‌های ویژه‌ای برای هر قسمت «شب آهنگی» متناسب با تخصص هر مهمان طراحی شده است.

حامد آهنگی

حامد آهنگی کارگردان برنامه شب آهنگی

مهمان قسمت اول برنامه شب آهنگی فصل سوم

داریوش فرضیایی یا عمو پورنگ معروف بچه ها اولین مهمان فصل سوم برنامه شب آهنگی بود، رقص هندی عمو پورنگ و حامد آهنگی، در قسمت نخست «شب آهنگی 3» و شوخی های جالب این دو بازیگر در فضای مجازی وایرال شد.

عوامل برنامه شب آهنگی

  • تهیه‌کننده:محمدرضا صابری
  • کارگردان:حامد آهنگی
  • اجرا:حامد آهنگی

شب آهنگی فصل 3 کجا، کی و چند شنبه ها پخش میشه؟

3.4133
این مطلب مفید بود ؟9142
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی