شبنم قلی خانی

حرفهای خصوصی طور شبنم قلی خانی در اینستاگرامش

تاریخ انتشار : 16 اسفند 1400کد مطلب : 86367زمان مطالعه : 1 دقیقه
شبنم قلی خانی، یکی از بازیگران اصلی سریال هشت و نیم دقیقه در استوری جدید خود در اینستاگرام، به برخی از سوالات دنبال کنندگانش پاسخ داد.

سؤال و جوابهای شبنم قلی خانی با فالوورهایش در اینستاگرام

گاهی برخی از بازیگران برای ارتباط نزدیک تر با دنبال کننده هایشان در فضای مجازی، به صورت استوری با آنها ارتباط برقرار میکنند و در این فرصت، آنها به برخی از سوالات خصوصی فالوورهای خود پاسخ میدهند.

شبنم قلی خانی، بازیگر نقش اصلی فیلم فراموش نشدنی مریم مقدس به تازگی در چنین فضایی، به 10 سؤال دنبال کننده هایش پاسخ داد و تصاویر این سؤال و جواب ها را به شکل وضعیت در صفحه رسمی خود منتشر کرد. در این سؤال و جواب ها، موارد جالبی درباره همسر و دختر شبنم قلی خانی از او پرسیده شد که خانم بازیگر به آنها پاسخ داد که در این بخش از چهره ها در نمناک، گزارش تصویری این پرسش و پاسخ ها رو مشاهده کنید.

شبنم قلی خانی:فقط 10 تا سؤال جواب میدم، بپرس

سؤال اول از خانم بازیگر سریال "آنا" در مورد ورزش مورد علاقه اش بود که او ورزش شنا و تنیس را به عنوان ورزش محبوبش معرفی کرد.

باقی سوالات را نیز در ادامه به صورت عکس نوشته مشاهده میکنید.

استوری

سوال و جواب

شبنم قلی خانی

سؤال ششمی که از شبنم قلی خانی پرسیده شد در موردبازیگر مورد علاقه اش بود که ایفاگر نقش نسا در سریال بیگانه ای با من است، مریل اسرتیپ را به عنوان بازیگر محبوب خود نام برد.

فرزند شبنم قلی خانی

بازیگر ایرانی

بازیگر زن

شغل بازیگران

حرفهای خصوصی طور شبنم قلی خانی در اینستاگرامش

4.826
این مطلب مفید بود ؟251
منبع : عکس: امیررضا رعیتی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی