شبنم قلی خانی
شبنم قلی خانی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از جشن تولد 43 سالگی اش به روز کرد.

جشن تولد شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 19 آبان ماه سال 1356 متولد شد و امسال تولد 43 سالگی اش را جشن گرفت.

این هنرمند کشورمان تصاویری از جشن تولد امسالش را با همراهان به اشتراک گذاشت و دلنوشته ای برای آن نوشت.

عکس های جشن تولد شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی با انتشار تصاویری از جشن تولدش نوشت:

یک سال دیگه گذشت و باید صفحهٔ سفید دیگه ای که پیش روم گذاشتن و پر کنم. خدا کنه امسال رو سفید باشم و صفحه م رو کم غلط تحویل بدم.

یک سال بزرگ تر شدم، یک سالی که نمی دونم توش واقعاً تونستم “بزرگ” بشم یا نه؟ تونستم همونی باشم که میخواستم؟ تونستم بعضی از عیب هام رو برطرف کنم؟ تونستم کسی رو نرنجونم؟ تونستم دل کسی رو شاد کنم؟ شاید اون جوری که می خواستم باشم، نبودم ولی یک سال بزرگ تر شدم...

همیشه روز تولد آدم قشنگه و وقتی همهٔ اون هایی که دوستت دارن تولدت رو بهت تبریک می گن، تازه می فهمی چه قدر زیادن آدم هایی که دوستت دارن! و این خودش روزت رو قشنگ تر می کنه...

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی بازیگری را از سال 76 با بازی در تئاتر آغاز کرد و با بازی در سریال مریم مقدس در میان مردم به شهرت و محبوبیت رسید.

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی از بازیگران پرکار سینما و تلویزیون است که اغلب مردم او را با سریال های تلویزیونی اش به خوبی می شناسند. این بانوی هنرمند در سریال هایی چون بیگانه ای با من است، آنام، مانکن، هشت و نیم دقیقه، سرزمین کهن، پنج کیلومتر تا بهشت، پنجمین خورشید، نردبام آسمان، ما چند نفر، اولین شب آرامش و... به ایفای نقش پرداخته است.

شبنم قلی خانی

سریال بیگانه ای با من است جدیدترین تجربه بازیگری شبنم قلی خانی است که به زودی آماده پخش میشود و شبنم قلی خانی در این سریال نقش اصلی قصه را بازی میکند.

دلنوشته شبنم قلی خانی در تولد 43 سالگی اش + تصاویر

4.549
این مطلب مفید بود ؟445
منبع : صفحه شبنم قلی خانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی