شبنم مقدمی و مهتاب ثروتی

بازیگر مشهور سریال خاتون و همسرش در سالن تئاتر

تاریخ انتشار : 10 بهمن 1400کد مطلب : 85837زمان مطالعه : 2 دقیقه
شبنم مقدمی بازیگر سریال خاتون به کارگردانی تینا پاکروان به همراه همسرش علیرضا آرا عکسی از پشت صحنه یک تئاتر را در اینستاگرامش منتشر کرد.

شبنم مقدمی و همسرش بعد از اجرای نمایش بانوی محبوب من

شبنم مقدمی بازیگر سینما و تلویزیون که نقش مادر شیرزاد ملک در سریال خاتون را ایفا می کرد و این روزها در سریال بی گناه به کارگردانی مهران احمدی مقابل دوربین می رود با همسرش علیرضا آرا به تماشای تئاتر جدی گلاب آدینه نشست.

این هنرمند در جدیدترین پُست اینستاگرامی خود عکسی را به همراه علیرضا آرا، گلاب آدینه، نورا هاشمی و گوهر خیراندیش پس از پایان نمایش بانوی محبوب من به اشتراک گذاشت.

شبنم مقدمی با انتشار تصویر زیر در اینستاگرام خود یادداشت کرد:

پس از مدت‌ها دوری از تئاتر و دلتنگی برای دیدن ِنمایش …دلتنگی برای تئاتر ِ شهر و دوستانم در اون مجموعه‌ی دوست‌داشتنی و خاطره انگیز…دیشب نمایش ِ زیبای
ِ «بانوی محبوب من » به کارگردانی خانم گلاب عزیز رو به تماشا نشستیم و کلی کیف کردیم و دل‌مون باز شد.
روشن نگه داشتن ِ چراغ ِ تئاتر در این شرایط سخت و عجیبی که درش قرار گرفتیم، همت و غیرت و عشق و امید می‌خواد…شکر که این گروه درجه‌یک همه‌ی اینا رو داشتن و دارن و با تکیه بر همین‌ها تونستن یک اثر ِ شیرین و زیبا و پر انرژی رو با تمام دشواری‌ها روی صحنه ببرن.
دست‌مریزاد و دم‌تون گرم رفقا…به امید ِ درخشش ِ همیشگی‌تون بر‌صحنه.
نمایش «بانوی محبوب ِ من» تا جمعه‌ی هفته‌ی بعد تمدید شده. دیدنش رو از دست ندین.یک حال ِ خوب منتظرتونه. در تمام ِ طول ِ عمرم شاید…یا اقلا در این سی سال ِاخیر پیش نیامده بود که دوسال نرم تئاتر ببینم!…کرونای لعنتی تمام ِ ریتم ِ تمام ِ زندگی رو عوض کرد!
وااااقعاً…یه جور ِ عجیبی دلم برای تئاتر تنگ شده بود!
امیدوارم اومیکرون و کوفت و زهرمارهای دیگه‌ی کرونا مهلت ِ رفع دلتنگی بده!

شبنم مقدمی و همسرش

علیرضا آرا، نورا هاشمی، گلاب آدینه، شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش

بازیگر مشهور سریال خاتون و همسرش در سالن تئاتر

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
برچسب : شبنم مقدمی
وبگردی