تولد
شبنم مقدمی

شبنم مقدمی قبل از معروف شدن؛ زیباتر شده

تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93569زمان مطالعه : 1 دقیقه
چهره شبنم مقدمی مجری برنامه صداتو در جوانی اش بسیار متفاوت تر از حال حاضرش بوده است که جالب است چهره این بازیگر را در جوانی ببینید.

ظاهر متفاوت شبنم مقدمی در 26 سالگی

تصویری قدیمی از شبنم مقدمی یکی از چهره های پرکار سینما و تلویزیون که در غالب نقش های طنز و جدی درخشش خوبی را تجربه کرده است، در فضای مجازی وایرال شده که با واکنش های متفاوتی از سوی کاربران همراه بوده است. در ادامه این بخش از نمناک تغییرات چهره شبنم مقدمی از گذشته تا حال را مشاهده می کنید.

شبنم مقدمی داور مسابقه صداتو که در فیلم خجالت نکش، نقش صنم را به زیبایی به تصویر کشیده است، در عکس قدیمی تازه منتشر شده با تیپ و استایل ساده و دهه شصتی دیده می شود، چهره بدون عمل و بوتاکس خانم بازیگر، تیپ ساده، مدل موها و اکسسوری های قدیمی او مورد توجه و بحث بسیاری از کاربران در فضای مجازی قرار گرفته و با چهره او در این روزها مقایسه می شود که گویی خانم بازیگر اکسیر جوانی نوشیده و روند پیری را برعکس طی می کند، البته کارهای زیبایی بازیگر فیلم سینمایی شهر هرت به پای بازیگرانی چون بهنوش طباطبایی نمی رسد و شبنم مقدمی هنوز قابل شناسایی بوده و تقریبا سادگی چهره اش را حفظ کرده است.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی در جوانی

ازدواج و همسر شبنم مقدمی

شبنم مقدمی که در سریال های نمایش خانگی سرگیجه، بی گناه، شبکه مخفی زنان و خاتون بیش از پیش درخشیده است، در سال 1384 با علیرضا آرا بازیگر و کارگردان ازدواج کرد اما هنوز فرزندی ندارند. مادرشبنم مقدمی در دانشگاه کشاورزی کار می‌ کرد و پدر مرحومش مهندس برق بود یک برادر بنام بهنام دارد.

شبنم مقدمی قبل از معروف شدن؛ زیباتر شده

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : شبنم مقدمی
وبگردی