شبنم مقدمی
شبنم مقدمی بازیگر توانای سینما تلویزیون کشورمان با انتشار تصویری از دوران جوانی خود از خاطرات ایران گردی به همراه دوستانش گفت.

ایرانگردی شبنم مقدمی در بیست و شش سالگی

شبنم مقدمی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون که با فیلم ستاره بازی در جشنواره فجر امسال حضور داشت در نقشهای متفاوت بسیار خوش درخشیده است. 

شبنم مقدمی که حضور فعالی در فضای مجازی دارد تجربه بسیار جالبی از سفر خود به همراه دوستانش را به اشتراک گذاشت.

سفر شبنم مقدمی به به غرب ایران

شبنم مقدمی با انتشار تصویر زیر در صفحه شخصی خود نوشت:

بیست و شیش سالمه اینجا. بهار هفتاد و هفت.با یه عده دوست ِ تیٔاتری ِ باحال و بامعرفت ِ کرمانشاهی رفتیم به تماشای همه ی زیبایی های تاریخی و طبیعی ِ غرب ِ ایران. از اون سفرها که اهل ِ سفر همیشه شان آرزوست! ماشین آفرود و ادا اصول لاکچری اینا در کار نبود، یه اتوبوس بود و یه عده آدم جوون و با عشق و حوصله و عاشق ایران گردی.که یاد ِ همه شون سبز.

پشت ِ سرم «طاق ِ گَرا » پیداست. یک سازه ی شگفت انگیز ِ دوره ساسانی که میان ِ راه ِ کرمانشاه به سرپل ذهاب ، توی منطقه ای به اسم پاتاق قرار گرفته .پساکرونا ، اگه گذارتون به اون سمت و نواحی افتاد، دیدنش رو از دست ندین.فعلا که دلخوشیم به مرور ِ خاطرات ِ سفر ها!

عکس رو حمیدرضا خان نعیمی برداشت از من.با دوربین زنیتِ آنالوگِ گنده ی بی قواره ام که عاشقش بودم ( و هستم !)اون وقتا دوربین دیجیتال وجود نداشت هنوز.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی با علیرضا آرا بازیگر کشورمان ازدواج کرده است. این زوج هنرمند از چهره های بی حاشیه دنیای هنر هستند.

شبنم مقدمی و همسرش

سریال عقیق یکی از کارهای مشترک شبنم مقدمی با همسرش است.

شبنم مقدمی و علیرضا آرا

شبنم مقدمی در سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری در کنار فرهاد اصلانی و گوهر خیراندیش  بسیار خوش درخشید او توانای زیادی در ایفی نقش های متفاوت دارد. فیلم سینمایی خجالت نکش یکی دیگر از فیلم های شبنم مقدمی است که استعداد او در بازیگری را بیشتر نشان میدهد. 

این بازیگر علاوه بر فیلم و سرالهای ذکر شده دارای کارنامه هنری پرباری است که تجربه او از آغاز فعالیت بازیگری را تاکنون نشان می دهد.  

خاطره بازی شبنم مقدمی با عکس جوانی اش

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
برچسب : شبنم مقدمی
وبگردی