شهاب حسینی

عکس شهاب حسینی قبل و بعد از جدایی پریچهر قنبری

تاریخ انتشار : 22 اسفند 1402کد مطلب : 92638زمان مطالعه : 1 دقیقه
چند وقتیست که خبر جدایی شهاب حسینی و همسر سابقش پریچهر قنبری علنی شده و عکس های جدید این بازیگر با همسر جدیدش منتشر میشود تغییر باورنکردنی چهره شهاب حسینی جای تامل دارد.

عکس جدید شهاب حسینی و همسر دومش سوژه شد

بعد از انتشار تصویر شهاب حسینی و ساناز ارجمند در حاشیه اکران فیلم نویسنده مرده است گرفته و منتشر شد، واکنش هایی از جنس های مختلف با این عکس وایرال شده همراه شد که هر کدام به نوعی سلیقه مخاطب را نسبت به زندگی جدید و قبل سوپر استار محبوب ایرانی ها نشان میداد.

شهاب حسینی که بی شک یکی از چهره های محبوب و برتر سینمای ایران محسوب می شود، طبیعی است هر تصویر یا حرکت از او، ریزبینانه تر از سوی مخاطب مورد بحث قرار گیرد. همزمان شدن انتشار این عکس با انتشار عکس جدید پریچهر قنبری، برخی از کاربران از نمایی دیگر به این دو چهره نگاه کردند و معتقد بودند پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی بعد از جدایی از او همچنان جوان و زیباتر شده اما گرد پیری و تغییر بر روی چهره شهاب حسینی پرطرفدار نشسته است.

تغییر چهره شهاب حسینی

تغییر چهره شهاب حسینی/عکس از سروش منوچهری و غلامرضا خلیفه

البته که در این بین همچنان طرفداران دو اتیشه شهاب حسینی معتقد بودند که شهاب جان آنها هرچقدر هم تغییر کند، همچنان جذابیت و زیبایی واقعی اش را دارد؛ که به واقع چیزی جز این نیست.

عکس شهاب حسینی قبل و بعد از جدایی پریچهر قنبری

3.422
این مطلب مفید بود ؟157
منبع : عکاس مژگان خزایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی