شاهین صمدپور

افشاگری شاهین صمدپور درباره کوروش کمپانی

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1402کد مطلب : 92307زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاهین صمدپور که چندین سال است به‌صورت مستقل کار خبرنگاری و مستندسازی انجام می دهد در خصوص اتفاقات شرکت کوروش کمپانی گزارشاتی جالب و مهم را مطرح کرد.

توضیحات شاهین صمدپور درباره کوروش کمپانی

شاهین صمدپور مجری و کارگردان مستند جنجالی شوک یکی از چهره هایی است که در اینستاگرام فعالیت زیادی داشته و در بین مردم محبوب است. این چهره که همچون سلبریتی ها و هنرمندان دیگر برای کوروش کمپانی تبلیغ کرده بود و مورد انتقاد برخی از افراد قرار گرفته بود، ضمن عذرخواهی از مردم در ویدیویی درباره این اقدام خود توضیحاتی داد که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

شاهین صمدپور

گزارش شاهین صمدپور درباره کوروش کمپانی

خبر خوشحال‌کننده شاهین صمدپور

شاهین صمدپور خبرنگار اسبق صدا و سیما که اکنون مستندساز و خبرنگار مستقل می باشد، با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود خبر خوشحال‌کننده ای درباره بازگشت پول مال باختگان کوروش کمپانی داد و نوشت:

سلام به شما، خداروشکر دیروز شنیدم قوه قضاییه اعلام کرده اکثر اموال این آدم در ایران توقیف شده و برای جبران خسارت

مالباخته ها به این هزار نفری که شکایت کردن داده میشه این آدم هم خداروشکر به هر دلیلی که بوده تمام اموالشو

نفروخته و یا به اسم سایرین نزده و بخش بزرگی از این خسارتها با فروش اموالش جبران میشه.

برای سلبریتیهایی هم که پول گرفته بودن برای تبلیغات دولت صندوق گذاشته تا همه پول ها رو برگردونیم.

امیدوارم خسارت تمام شاکیها جبران بشه و در نهایت اگر چیزی از خسارت مردم هم باقی موند از محل بودجه ارگانها و

سازمانهایی که در این موضوع کم کاری کردن تامین بشه.

به امید خدا

تبلیغات هنرمندان برای کوروش کمپانی

هنرمدانی که پول تبلیغ کوروش کمپانی را به دولت پس داده اند

صحبت های شاهین صمدپور در مورد تبلیغ کوروش کمپانی

شاهین صمدپور در یک ویدیو صحبت های قابل تاملی را در مورد کوروش کمپانی و تبلیغ این شرکت عنوان کرد و گفت:

حدود چهار پنج ماه پیش به من زنگ زدن که تبلیغ کوروش کمپانی رو انجام میدی یا نه؟

گفتم آشنایی ندارم اما من در تبلیغات حضور فیزیکی ندارم، خودم جایی نمیام، پست هم نمی‌ذارم، استوری هم بزارم صحبت نمی‌کنم، گفتند یک استوری خالی میگذاری؟

گفتم مجوزهاش رو بدید ببینم جای معتبری هست، براشون دو تا استوری گذاشتم که اینجا بهتون نشون میدم، تو یکیش نوشته بودم قیمت‌های معقول و مناسب در کوروش کمپانی و در یکی دیگه نوشته بودم مرکز تخصصی تعمیرات موبایل و هیچ صحبتی در مورد موبایل 25 میلیونی و غیره نداشتم، اصلا در جریانش نبودم.

امروز یه انتقادی به من میشه که انتقاد درستیه، بعضی از مردم میگن شاهین تو یک خبرنگاری و با موضوعات کلاهبرداری آشنا بودی، نباید تبلیغ تحقیق بیشتری می‌کردی، من این رو می‌پذیرم، حرف درستیه و روی جفت چشمام و معذرت خواهی می‌کنم.

حمایت شاهین صمد پوراز هنرمندان

آقای گزارشگر و مستندساز در ادامه حرف هایش از مجوزهای کوروش کمپانی رونمایی کرد و گفت:

شاهین رو بذارید کنار، فرض کنید یه بلاگر یا یه هنرمند می‌خواد برای کوروش کمپانی تبلیغ کنه، ازشون می پرسه، مجوز داره این شرکت؟ به صورت رسمی داره کار می‌کنه؟ میگن بله فلان جا شعبه داره و به صورت قانونی شرکت داره و....،میگه مجوزهاشو برام بفرست، مجوزهایی که این‌ها فرستادن، پروانه کسب اتحادیه صنف فروشندگان صوتی تصویری و پروانه کسب دستگاه‌های مخابراتی و لوازم جانبی، نماد اعتبار الکترونیکی، اساسنامه، مجوز تایید نام و... داره و حالا سوال من اینه اگه قراره این همه مجوز تو کشور ما به درد نخور باشند و من مواخذه بشم به خاطر اینکه این شرکته اشکال داشت تو چرا رفتی تبلیغ کردی، باید به چی اکتفا بکنم؟

ماجرای کوروش کمپانی

گزارش شاهین صمدپور از کوروش کمپانی درباره برگشت پول مردم

پیام شاهین صمدپور به مجری پاورقی

محمدرضا شهبازی که در برنامه تلویزیونی مستقیما شاهین صمدپور را مخاطب قرار داده و به او انتقاداتی نمود، در ویدیو مجری و کارگردان مستند جنجالی شوک خطاب قرار گرفت و صمدپور جواب این مجری صدا و سیما را اینگونه داد:

آقای استاد پاورقی، شما اگه وجودشو داشتید، می رفتی سراغ شهرداری تهران و از شهرداری کسی رو می‌کشوندید پای تلفن و می گفتید که کوروش کمپانی در تمام تهران بیلبوردهای تبلیغاتیش همه جا هست، آقای شهردار جریان اینا چیه؟ پاسخگو باش و یا نه حداقل الان بیا پولا رو پس بده، برای هنرمندان صندوق گذاشتید که بیان پولا رو پس بِدَن، شما هم بیا پول ها رو بده به مالباخته‌ها، چرا این کارو نکردی؟ نرفتی از وزارت صنعت، معدن، تجارت یه نفرو بکشونی و یقشو بگیری و بگی این مجوزها رو شماها صادر کردید که مردم گول خوردند و فقط به مردم نگید که شماها طمع کردید، یک هفته گذشته و تا به حال یک مسئولی که بالا دست این آدم و موسسه بوده و این همه مجوز رو صادر کرده، نیومده یک عذرخواهی ساده از مردم بکنه.

افشاگری شاهین صمدپور درباره کوروش کمپانی

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی