شهرام عبدلی

ماجرای کلیپی که بعد از بیماری شهرام عبدلی وایرال شد

تاریخ انتشار : 6 اسفند 1401کد مطلب : 89914زمان مطالعه : 1 دقیقه
شهرام عبدلی به علت خونریزی مغزی در بیمارستان بستری است، ویدئویی از این بازیگر در فضای مجازی دست به دست می شود که احساسات همگان را برانگیخته است.

کلیپی که بعد از بیماری شهرام عبدلی وایرال شد

شهرام عبدلی پس از خونریزی مغزی ناگهانی، در بیمارستان قائم مشهد بستری شد و متاسفانه در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بسر می برد. بازیگری که اغلب او را با نقش های منفی در سریال های تلویزیونی می شناسند، دو روزی است که موضوع اصلی سرچ بسیاری از کاربران فضای مجازی شده و در این بین، عکس و کلیپ های خاطره انگیزی از شهرام عبدلی دست بدست می شود.

در یکی از آنها، بازیگر مختارنامه اشاره به صحبت همسرش می کند و به دلیل انتشار این بخش از صحبت های شهرام عبدلی، بسیاری از کاربران نمناک، نمیدانند که ماجرا از چه قرار است.

لازم است بدانید که ویدئوی کوتاهی که در برخی از کانال و گروه ها از شهرام عبدلی منتشر شده است، مربوط به حضور او در خندوانه است. شهرام عبدلی در خندوانه، در مسابقه ای همراه با چند تن از بازیگران دیگر با داوری رامبد جوان برگزار کردند که در یکی از مرحله های این مسابقه، تیم شهرام عبدلی بازنده شد و نتوانست جایزه که یک دستگاه تلویزیون بود را از آن خود کند.

شهرام عبدلی

مرحله بعدی مسابقه وقتی رامبد جوان، از شهرام عبدلی در مورد بازخورد شکست تیمش در مسابقه خندوانه پرسید، شهرام عبدلی پاسخ داد:

خانمم گفت چرا سعی نکردی بیشتر این تلویزیون رو برنده شی، تلویزیونمون داره قدیمی میشه

گفتم من شعورم در همین حد بود؛ هرچی استعداد بخرج دادم نتونستم از اون بالاتر برم.

در ادامه شهرام عبدلی میگوید:

بچه ام افسردگی گرفته؛ آرتین خیلی حساسه

ماجرای کلیپی که بعد از بیماری شهرام عبدلی وایرال شد

3.217
این مطلب مفید بود ؟116
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی