شهرام حقیقت دوست
تنها صحبت شهرام حقیقت دوست درباره عاشقی و عاشق شدنش، درست مشابه نقش هایش خاص و مبهم بود.

بخش جذاب صحبت های شهرام حقیقت دوست درباره زندگی خصوصی اش

خیلی از شما کاربران بخش فرهنگ و هنر نمناک، درخواست داده بودید تا در مورد ازدواج و همسر شهرام حقیقت دوست مطلبی منتشر کنیم و ما هم با احترام به این درخواست بررسی های بسیاری انجام دادیم که طبق انتظار به شخص خاصی ختم نشد؛ یعنی هیچ اطلاعات رسمی و موثقی درباره ازدواج و یا همسر بازیگر نقش امیر علی طلوعی در خون‌سرد موجود نیست و تنها صحبت های این بازیگر در مورد مسائل خصوصی طور این بازیگر موجود است، گفتگویش در دورهمی است که بخش مرتبط به موضوع مد نظر شما را در این بخش از نمناک گنجانده ایم.

شهرام حقیقت دوست بازیگر سریال نمایش خانگی خون‌سرد در برنامه دورهمی و در گفتگو با مهران مدیری در پاسخ سؤال همیشگی او (عاشق شدی؟) اینگونه پاسخ داد و گفت:

من برنامتون رو دیدم، این تیکه ها رو و خیلی هم بهش فکر کردم که واقعا چی بگم که قِسِر در برم، دوست ندارم خیلی عمومیش کنم.

شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست/ عکس از سامان رحمت آبادی

مهران مدیری:

من فقط می پرسم عاشق شدی یا نه؟ بله یا خیره؛ من که نمیخوام کنکاش کنم ببینم چیه؟

شهرام حقیقت دوست:

تو دوره های مختلف زندگی تو فکر می کنی که بعضی وقتا شاید عاشق شدی، منم مثل همه آدم ها این دوره ها رو گذروندم ولی بله در کل عاشق شدم.

مهران مدیری:

کی؟ کجا؟

شهرام حقیقت دوست:

خنده...

شهرام حقیقت دوست در دورهمی

از قرار معلوم آقای بازیگر به هیچ وجه علاقه به صحبت در مورد مسائل خصوصی زندگی اش ندارد و به همین دلیل است که او جزو بازیگرانی محسوب می شود که به واقع نمیدانیم مجرد است یا متاهل.

در بخش دیگری از این گفتگو که به دلیل پخش سریال خون‌سرد، بخشی های از آن وایرال شده است و کاربران دوست دارند با تماشای این گفتگو درباره شهرام حقیقت دوست بیشتر بدانند، مهران مدیری از زندگی ساده بازیگر نقش ناصر سریال خط قرمز سؤال می کنید.

مهران مدیری:

توی مراسم ها، توی مهمانی ها و... هم خیلی شرکت نمی کنی؟

شهرام حقیقت دوست:

بیشتر مهمونی های خصوصی و دوستای صمیمی خودم، شرکت می کنم و مهمونی هایی که خیلی نشناسم راحت نیستم.

مهران مدیری:

زندگی ساده ای داری و خیلی اهل پست های روشنفکری نیستی؟ اینها آگاهانه است یا ذاتت این شکلیه؟

شخصیت شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست/ عکس از علی نیک رفتار

شهرام حقیقت دوست:

آره زندگیم همینیه که هست و تلاش نمی کنم جور دیگه ای باشم، شاید یه زمانی به واسطه اینکه به عنوان بازیگر شناخته شدم، زور زدم شبیه آدم هایی که احساس می کردم موفقند، عمل بکنم اما بعد دیدم سلیقه کاری من نیست و اصلا بلدش نیستم و همینی ام که هستم و زندگی خودم رو می کنم.

مختصر بیوگرافی و فیلم های شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست هنرمندی که با سریال تلویزیونی خط قرمز به شهرت رسید 27 اسفند 1351 در رشت متولد شد و از سال 1373 فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد و در فیلم و سریال هایی چون قاتل و وحشی، آنجا همان ساعت، معکوس، زیر سقف دودی، احضارشدگان،جاده قدیم، خداحافظ بچه، شوق پرواز، مختارنامه، طلسم‌شدگان، خط قرمز، همسفر، ماه تی تی، شاهگوش و... ایفای نقش کرده است.

این هنرمند که سریال آمستردام را در نوبت پخش از نمایش خانگی دارد یکی دیگر از بازیگران مجرد سریال خون‌سرد است که اطلاعاتی درمورد ازدواج او منتشر نشده است.

عاشقی شهرام حقیقت دوست؛ آقای بازیگر نم پس نداد

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی