بازیگر ستایش

بازیگر جذاب ستایش از پدر خوش تیپ خود رونمایی کرد

تاریخ انتشار : 26 تیر 1401کد مطلب : 87907تعداد نظرات : 1 نظر
بازیگر نقش اصلی و مهم سریال ستایش 3 که این روزها به قسمت های حساس خود رسیده، تصویری زیبا از پدر خود با پیامی زیباتر در اینستاگرام منتشر کرد.

بازیگر نقش مهدی مظفری سریال ستایش تصویر پدرش را منتشر کرد

شهرام پوراسد که با حضور در سریال ستایش 3 در نقش مهدی مظفری خواستگار ستایش به شدت مشهور شد، یکی از هنرمندانیست که علاوه بر بازیگری در عرصه های هنری دیگری چون عکاسی، موسیقی و... فعالیت دارد.

این بازیگر گزیده کار از طریق پدرش به عکاسی علاقمند شد و با راهنمایی پدر دوره های حرفه ای عکاسی را ابتدا در ایران و مدتی در آلمان فرا گرفت و چندین نمایشگاه عکس برگزار کرد.

اگر سری به اینستاگرام بازیگر سریال ستایش بزنید، عکس پدر شهرام پور اسد را مشاهده می کنید.

بازیگر نقش مهدی در ستایش در یکی از پست های اینستاگرامی خود عکسی از پدر جذابش منتشر نمود و نوشت:

پدرم، من با تو دنیایم را ساخته ام

پدر شهرام پور اسد

شهرام پوراسد که در آستانه سن 51 سالگی قرار دارد، ظاهر و استایل خوبی داشته، چهره آقای بازیگر به خصوص موهای پر و جذابش بی شباهت به چهره پدر نیست.

مختصر بیوگرافی شهرام پور اسد

شهرام پوراسد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 25 مرداد 1347 در تهران متولد شد. او فارغ‌التحصیل لیسانس تئاتر از دانشگاه آزاد و لیسانس معماری می باشد و دوره های حرفه ای عکاسی را ابتدا در ایران و مدتی در آلمان فراگرفته است.

شهرام پور اسد

شهرام پوراسد با بازی در تئاترهای دانشجویی فعالیت بازیگری خود را آغاز نمود و اولین تجربه خود را در سینما با فیلم آخرین شناسایی بدست آورد و دو سال بعد با بازی در سریال فرار به تلویزیون راه یافت. آقای پوراسد به جز بازیگری مدتی نیز بعنوان گوینده و بازیگر رادیویی در شبکه جوان همکاری داشت. او سالهاست ازدواج کرده و ثمره آن یک دختر می باشد.

بازیگر جذاب ستایش از پدر خوش تیپ خود رونمایی کرد

4.2285
این مطلب مفید بود ؟23847
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
شکارچی1401-04-26
شهرام پور اسد ماشاالله خوش چهره هستن ولی بنظر میاد پدر جذاب تر باشه خداحفظشون کنه
11
وبگردی