طالع بینی مرد شهریور

زنانی که دل از مردان شهریوری می برند

کد مطلب : 77066زمان مطالعه : 11 دقیقه
مردان شهریوری بسیار صبور و با نظم هستند و این نظم در خصوصیات اخلاقی انها باعث می شود تا هر کاری را به طور اصولی و درستی انجام دهند.

خصوصیات اخلاقی ، احساسی و طالع بینی مردان شهریوری 

عشق وجودی این مردان بسیار کم شعله، ولی ماندگار و گرما بخش است. کلکسیونی از هوش و کمال و ثبات قدم است جالب است بدانید بیدار کردن احساسات او کار سختی است. او قادر هست بدون عشق و تپیدن قلبش برای کسی سالیان سال زندگی خود را سپری کند. به کوچکترین مواردی از علایق همسرش فکر می کند و به آن ها اهمیت می دهد.

 مردان شهریوری عموما با گذشت، خدا ترس و مورد محبت پدر و مادر هستند. غالبا کارشان منظم و پول فراوان دارند. ولی غالبا پول را در جاهای غیر ضروری خرج می کنند. تشخیص دوست و دشمن برایشان سخت است و گاهی دچار تهمت می شوند. آن ها در زندگی ممکن است دچار مشکلات زیادی شوند. 

مرد شهریوری

مردان شهریوری شوخ طبع و پاک دل هستند، اما زبان تند و تیزی دارند. آن ها افرادی مهربان ، عاشق پیشه و پر شور هستند. آن ها روی سینه علامتی دارند که نشانه نجابت آن ها است. این افراد روی بعضی از رنگ ها حساس بوده و به رنگ های صورتی، سرمه ای و گاهی قهوه ای علاقه نشان می دهند و این افراد با همسر خود نباید خودمانی و صمیمی باشند، بهتر است با خویشان رابطه خود را قطع نکنند. آن ها فرزند زیاد خواهند داشت. 

اغلب متولدین این ماه بیمار می باشند و بیشتر از ناحیه پا آسیب می بینند. خوردن چیزهای گرم و تر به نفع آن ها است. در صورت گذرندان 5 سالگی ، عمر طبیعی و بلندی خواهند داشت. روزهای خوش یمن برای آن ها یکشنبه و چهارشنبه است. 

خصوصیات کلی مردان شهریوری

موارد منفی شخصیتی 

وسواسی، ایرادی، احساسی، جنجالی، عصبی، غصه خور، دلشوره ای و نگران، نق نقو، بی رحم، سختگیر، حساس، کهنه گرا و محافظه کار. 

عصبی

علایق مردان شهریوری 

نظم و ترتیب، مواد غذایی سالم، بهداشت و نظافت، سلامت، میدان های مبارزه. 

بیزاری های مردان شهریوری 

نامرتبی و شلختگی، مشکلات و خطر های جسمی، چیزهای کثیف و ناشایست، کارمندان بی دقت، فلاکت و بدبختی، بی ثباتی و متغیر بودن. 

سیاره عطارد (تیر) بر شما حاکم است. 

 1.  فاصله متوسط عطارد از خورشید :3870 
 2.  دور و گردش نجومی از کانون (بر حسب سال):240 
 3.  شعاع استوائی(بر حسب کیلومتر ):4392 
 4.  شعاع قطبی(بر حسب کیلومتر):4392 
 5.  دور گردش و دوران جرم (بر حسب ساعت):4081 
 6.  انحنای خط استوا نسبت به کانون (بر حسب درجه):0 
 7.  تعداد ماهواره های مشاهده شده:0 

سنگ خوش یمن و رنگ محبوب 

سبز و قهوه ای تیره رنگ محبوب و خوش یمن متولدین شهریور است. 

رنگ سبز

تاثیر افراد گوناگون بر مردان شهریوری 

در بیشتر موارد مردان شهریوری در پی صحنه سازی و ظواهر و شوآف نیستند. هر قدر که در رابطه با آن ها شفاف، ساده و بدون نقشه رفتار شود مطمئنا در دل آن ها اثر زیادی میکند و دیدی واقع بینانه تر به این گروه از افراد پیدا خواهند کرد. 

مردان متولد این ماه همه چیز را از لحاظ کیفی بررسی می کنند حتی روابط شان را .شما اگر جزو معاشرت کنندگان با متولدین شهریور هستید بهتر است ظاهر سازی نکرده و خود خودتان باشید و از هر گونه رفتار نمایشی و سطحی اجتناب کنید . با این کار میتوانید یکی از بهترین و مورد تأیید ترین دوستان این افراد باشید. 

شخص منتخب برای ازدواج 

مردان شهریوری در انتخاب فردی برای ازدواج بسیار وسواس به خرج می دهند. یکی از دلایل مهم این دسته از رفتارهای مردان شهریوری نادیده گرفته شدن اطرافیان است. 

پس اگر در کنار مردان شهریوری روزگار می گذرانید ،باید با صبر و مقاومت زیادی که گاهی از روی ناراحتی به شما دست میدهد، اجتناب کنید. صبر کنید تا زمان سپری شود تا مرد شهریوری به این نتیجه برسد که آیا می خواهد ازدواج کند یا نه. ولی در مردان شهریوری رسیدن به این مرحله که بتوانند شخصی را مناسب خود پیدا کنند مسئله اصلی است. 

دیدگاه مردان شهریوری به زندگی 

مردان شهریوری سبک زندگی مختص خود را دارند. شاید دیگران از دیدن آنها احساس کنند که سرخورده و به دور از دنیا هستند ولی اصلا اینگونه نیست. 

مردان شهریوری در اوج احساس سرافرازی و شکوفایی و موفقیت خود میخواهند آرامش داشته باشند و این احساسات را در آرام بودن جستجو می کنند. هیجان و شور و شوق زندگی در این دسته از افراد مثل مزه کردن از زندگی است . به این ترتیب که با تمام شور و شوق هر چه که دوست دارند را تجربه می کنند ولی در عین حال بسیار آرام و متین هستند. 

موفقیت

تاثیر رفتار مردان شهریوری بر روی افراد دیگر 

مردان شهریوری نیاز به تاثیر گذاری بر روی افراد دیگر را ندارند و اصلا تمایل ندارند برای جلب توجه دیگران رفتاری به غیر از رفتار عادی و همیشه خود داشته باشند به همین دلیل تاثیر زیادی روی دیگران میگذارند. 

تصمیم گیری در مردان شهریوری 

زمانی که او به این مرحله از باور می رسد که هر آنچه که میخواهد همانی است که باید باشد، یقینا به مرحله تصمیم گیری رسیده است. هیچ کسی نمی تواند وی را از خواسته و تصمیمی که گرفته منصرف کند. 

عزت نفس در مردان شهریوری 

یکی از اساسی ترین خصوصیات مردان شهریوری عزت نفس آنها می باشد ، شاید هر شخصی در تلاش باشد که این اندازه از عزت نفس را داشته باشد، ولی مردان شهریوری کافیست که بخواهند و در بالاترین نقطه از عزت نفس قرار بگیرند. آنها از درون آرامش خاصی خواهند داشت و کنترل شرایط خود را به نحو احسن برعهده خواهند گرفت و توانایی این را دارند که به تنهایی از تمام امکانات شرایط محیطی خودشان استفاده ببرند. 

زنان مورد علاقه مردان شهریوری

 جالب است بدانید مردان شهریوری وسواس بسیار زیادی برای پیدا کردن زن مورد علاقه خود به خرج می دهند آنها از زنانی خوششان می آید که حجب و حیا داشته باشند در حقیقت به نوعی می توان عنوان کرد که از اصلی ترین و مهمترین اولویت های آنها در انتخاب زن مورد علاقه شان می باشد. 

این مردان کمتر راضی می شوند که همسرشان خارج از منزل کار کنند. رسیدگی به امورات خانه داری و بچه داری و توجه به خانواده از خصوصیات بارز زنان مورد علاقه مردان شهریوری میباشد. از دیگر معیارهایی که در انتخاب همسر مد نظر مردان شهریور ماه می باشد و وفاداری و صداقت است و علاقه مند به این هستند که آنها صداقت شان را به او اثبات کنند. به هیچ چیز پنهانی با او نداشته باشند. مردان شهریور ماهی اصولاً مردان بسیار بالغی هستند که همیشه تصمیمات منطقی می گیرند بنابراین از آن دسته زنان پخته و منطقه ای که همیشه عقلانی برخورد میکنند خوششان می آید. 

زن مورد علاقه

نقاط ضعف مردان متولد شهریور 

اگرچه به سختی می توان عواطف مرد شهریور ماهی را تحریک کرد اما جالب است بدانید که در عشق حقیقی وفادار و پایبند و صادق است و به منظور جلب رضایت همسرش حتی از ریزترین مسائل نیز رد نمی شود و تا وقتی که برای حفظ کانون خانواده دلایل کافی داشته باشند همه سعی خود را خواهند کرد. درست است تعصبات کورکورانه نسبت به شریک زندگی خود ندارند ولی در برابر توهین به کرامت و عزت خود کم تحمل هستند. 

خط قرمزهای یک مرد شهریور ماهی 

باید بدانید مواردی که در ادامه مطلب در اختیارتان قرار خواهیم داد خط قرمزهای یک مرد شهریوری هست چنانچه دوست دارید او عاشق و دلبسته شما شود بایستی در مورد این موضوعات حواس خود را جمع کنید. 

 •  از شلوغی و اغتشاش پرهیز کنید چراکه او برای هماهنگی و صلح ارزش و احترام بسیار بالایی قائل است. 
 •  زمانی که احساس کردید ساکت است خلوت تو را به هم نزنید و مزاحمت نشوید. 
 •  پیش از اینکه درباره تصمیماتش سوالی کنید صبور باشید آرامش خود را به دست آورد و حتماً از افراط در هر چیزی خودداری نمایید چراکه او از فردی میان رو و منطقی خوشش می آید. 
 •  سر مسائل بی اهمیت به او غر نزنید درباری مسائلی که در موردش کاری از دستتان برنمی آید بهانه جویی نکنید و غمگین نشوید. 
 •  درباره ی طرز رفتار و عادات شخصی او مخالفت نکنید چرا که او با استفاده از کلام خود نارضایتی خود را اعلام می کند. 

 آرامش

چگونگی به دست آوردن دل مرد شهریوری 

برای اینکه دل یک مرد متولد شهریور را بدست آورید باید بدانید که او همیشه علاقمند به احترام و توجه شما است احترام و عشق در دید یک مرد شهریوری تقریباً یکسان هستند. با ما در این بخش از نمناک همراه باشید تا با انجام این کارها که در ادامه خواهید خواند این عشق و احترام را به او بدهید و دلش را از آن خود بکنید: 

 1.  زمانی که باهم به بیرون و تفریح می روید سعی کنید صحبتی از مشکلات تان داشته باشید. 
 2.  اجازه دهید برای خود سرگرمی های خاص خودش را داشته باشد. 
 3.  از او تقاضای کمک کنید. 
 4.  بگذارید متوجه عشق و علاقه شما بشود و بفهمد که چه قدر وجودش برای شما مهم است. 
 5.  به او بگویید که چقدر علاقه مند به او هستید و وجودش افتخار بزرگی برای تا میباشد. 
 6.  حتی چنانچه مخالف سرسخت شما بود باز هم به حرف های او گوش فرا دهید. 
 7.  به علایق و خواسته های او احترام گذاشته و بر روی اعمال مثبت و خوب او تمرکز داشته باشید. 
 8.  سعی کنید اطمینان و اعتماد کافی به او داشته باشید. 

عشق مرد شهریوری 

زمانی که دل یک مرد شهریور ماهی را از آن خود کردید و به نوعی او را عاشق و شیفته خودتان کردید باید بدانید که شعله عشق مرد شهریوری بسیار کم است اما بسیار پر حرارت و جاودانه است، او توانایی این را دارد که سالهای متمادی بدون اینکه جان و قلبش برای کسی بتپد به زندگی خود ادامه دهد. او به جزئی ترین مسائل درباره همسر مورد علاقه فکر کرده و عکس العمل نشان میدهد. 

عشق

یکی دیگر از امتیازاتی که مرد متولد شهریور دارد صبر بی پایان او در امور عشقی است. چنانچه لازم باشد سال های سال منتظر می ماند و چنانچه باز نیاز شد هزاران دره و کوه را زیر پا گذاشته تا به وصال کسی که به او علاقه مند است از هر نظر مناسب زندگی اش است برسد. در چنین مواقعی فداکاری هایی از سمت او می شود که تعجب شما را برمی انگیزد به همین ترتیب مشاهده می کنید که تنها مشکل اصلی روشن شدن آتش عشق در سینه او بوده است و در صورتی که این کار انجام شود دیگر از مهارات است که کسی بتواند آنرا خاموش کند. پس از اینکه صاحب هوش دید دیگه کاری نخواهد کرد که باعث بروز حسادت در شما شود در نهایت شما به وضوح خواهید دید که قدرت او او در حل و فصل مسائل خانوادگی ، مالی و اجتماعی بسیار بالاست. 

ازدواج مرد شهریوری با زنان متولد ماه های دیگر 

حالا نوبت آن رسیده است که ببینیم مرد متولد شهریوری که به شما علاقه مند است چه طالع بینی ازدواجی برای او در نظر گرفته شده است و زندگی اش با پیوند زناشویی با زنان متولدین ماه های دیگر به چه صورتی رقم خواهد خورد. 

ازدواج زن فروردینی با مرد شهریور ماهی 

ازدواج خوبی نخواهد بود چرا که یکی از آنها جسور و جاه طلب است و دیگری پاک سرشت به انسان دوست. 

ازدواج زن اردیبهشتی با مرد شهریور ماهی 

ازدواج خوبی خواهد بود چرا که صفات مشترک خوبی نظیر نجابت به جوانمردی در هر دو وجود دارد. 

ازدواج

ازدواج زن خردادی با مرد شهریور ماهی 

این پیوند، پیوندی متوسط خواهد بود چراکه یکی از آنها منظم و برنامه ریز و دیگری عاشق پیشه و عاطفی است. 

ازدواج زن تیر ماهی با مرد شهریور ماهی

 پیوند بسیار خوبی در این ازدواج رقم خواهد خورد چرا که صفات مشترک و هماهنگی بین این دو شخص برقرار است. 

ازدواج زن مردادی با مرد شهریور ماهی 

حد متوسطی برای این پیوند در نظر گرفته شده است چراکه هر دوی آنها نسبتاً خود رای و لجباز هستند بنابراین ممکن است است با مشکلات فراوانی روبرو شوند. 

ازدواج زن شهریوری با مرد شهریور ماهی 

ازدواج زن و مرد شهریوری، پیوند بسیار خوبی به دنبال خواهد داشت ، چرا که هر دو صادق ، صمیمی و با محبت هستند. 

ازدواج زن مهر ماهی با مرد شهریور ماهی 

ازدواج این دو شخص در حد خوب است به خاطر اینکه در رفع کردن معضلات و مشکلات هر دو توانمند و منطقی و البته مشورت پذیر هستند. 

ازدواج زن آبانی با مرد شهریور ماهی 

این پیوند در حد متوسط است یکی از طرفین سرشار از بلندپروازی و انرژی و دیگری جسور و بی پرواست. 

ازدواج زن آذر ماهی با مرد شهریور ماهی 

این پیوند توصیه نمی شود و در حد بدی در نظر گرفته شده است چراکه زمانی که یکی از طرفین خواهان استدلال باشند و دیگری تنوع طلب، مشکلاتی در رابطه با نظم و انضباط به وجود می آید. 

ازدواج زن دی ماهی با مرد شهریور ماهی 

ازدواج مرد شهریوری با زن دی ماهی ازدواج خوبی خواهد بود یک ازدواج سرشار از عشق و محبت. 

روابط عاشقانه

ازدواج زن بهمنی با مرد شهریور ماهی

حد متوسطی برای این ازدواج در نظر گرفته شده است و چنانچه چنین پیوندی صورت بگیرد با تلاش و کوشش می توان آن را بهتر از قبل پیش برد. 

ازدواج زن اسفندی با مرد شهریور ماهی 

می توان ازدواج خوبی را برای این دو فرد متصور شد چراکه هر دو صبر و حوصله بسیاری دارند و تفاهم بالایی در زندگی می توانند داشته باشند. 

پدری مرد متولد شهریور 

مرد شهریور ماهیِ شما با روی گشاده در منزل کمک حال شما است تا به راحتی و هر چه زودتر کارهایتان را انجام دهید. مطالعه و موسیقی سرگرمی های مورد علاقه او می باشد و خواهان این است که فرزندانش نیز همچون خودش در حوزه هنر صاحب نظر باشند و نسبت به اخلاقیات متعهد باشند. تحصیل در دانشگاه برای کودکان خود بسیار مهم می داند. در پیش گرفتن چنین شیوه ای در زندگی مطمئناً باعث می شود که فرزندان با یک پدر اهل علم و هنر بزرگ شوند و آینده درخشانی داشته باشند. 

بچه های این پدر به ندرت لوس بار می آیند چرا که یکی از اصولی که او به شدت روی آن حساس است انضباط می باشد. تمام این مواردی که ذکر شد موارد بسیار منطقی و خوبی هستند ولی بدون شک در این میان بچه های این مرد کمبود محبت خواهند داشت چراکه پدر شهریورماهی در ابراز محبت و عشق محتاطانه پیش می رود. پیروی از این متد منجر می شود که علی رغم علاقه آنها به همدیگر دیواری بزرگ بین بچه ها و پدر ساخته شود فاصله ای عمیق بینشان درست شود. هر چند این دیوار بعد ها تبدیل به یک دیوار بلورین خواهد شد تمام واقعیت ها قابل مشاهده خواهد شد ولی در هر حال به عنوان دیواری که نمی توان از آن عبور کرد به قوت خود باقی خواهد ماند. گذشته از آن مرد شهریور ماهی توقع و انتظارات بسیار زیادی از بچه های خود دارد و نسبت به آنها خیلی حساس است. 

پدر

از آنجایی که برای یک پدر شهریور ماهی ابراز محبت کار آسانی نیست پدری خوبی نخواهد بود اگرچه خودش بسیار دوست دارد که پدر خوبی باشد ولی برایش بسیار سخت است که خودمانی رفتار کند چرا که او یک پدر بسیار منظم و منضبط می باشد زمانی که احساس کند که بچه هایش در انجام تکالیف درسی حضوری کردند بسیار عصبی و ناراحت می شود. 

پدر شهریوری گاهی اوقات از یاد می برد که مدیر مدرسه نیست و چنانچه مدیر نیز باشد خانه با مدرسه فرق دارد و باید به این موضوع واقف باشد که یادگیری و تعلیم و تربیت همه چیز نیست و محبت و ابراز عاطفه یک اصل مهم است و در هر برهه از زندگی خود هرچقدر رفتار درستی از خود نشان دهد همانقدر مرد با احساس و بشاشی خواهد بود.

طالع بینی مرد شهریور در عشق ، زندگی و ازدواج

4.7211
این مطلب مفید بود ؟19813
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م.ح
برچسب : شخصیت شناسی
وبگردی