شهروز دل افکار
شهروز دل افکار بازیگر نقش جواد در سریال قورباغه است که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.

شهروز دل افکار بازیگر سریال قورباغه

سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی، سریال جدید این روزهای نمایش خانگی است که توزیع اولین قسمت های آن با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است.

این سریال که با نقش آفرینی هنرمندان سرشناسی چون نوید محمدزاده و صابر ابر همراه بوده است از حضور چهره های جوانتر دنیای هنر هم بهره مند شده که شهروز دل افکار یکی از آنها است.

شهروز دل افکار جواد سریال قورباغه کیست

شهروز دل افکار بازیگر نقش جواد در سریال قورباغه است که بازی او در اولین قسمت این سریال مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت.

شهروز دل افکار

شهروز دل افکار از بازیگران تئاتر کشورمان است که در برای بازی در نمایش باد شیشه را می لرزاند به کارگردانی مصطفی کوشکی جایزه بهترین بازیگر مرد را در جشنواره تئاتر فجر دریافت کرد.

بازیگران سریال قورباغه

این هنرمند جوان کشورمان در دو فیلم سینمایی زرد به کارگردانی مصطفی تقی زاده و فیلم خوب بد جلف پیمان قاسم خانی مقابل دوربین رفته است.

بازیگران سریال قورباغه

سریال توماج به کارگردانی احسان عبدی پور یکی دیگر از تجربه های بازیگری شهروز دل افکار در تلویزیون است.

شهروز دل افکار و صابر ابر

این هنرمند کشورمان اغلب بخاطر ایفای نقش های موفق در دنیای نمایش شناخته میشود و اغلب هنرمندان او را به عنوان یک جوان موفق تئاتری می شناسند.

بازیگران سریال قورباغه

بازی در سریال قورباغه و تجربه همکاری با هومن سیدی در این سریال یکی از اتفاقات خوب کارنامه هنری شهروز دل افکار بود و بازی در کنار هنرمندانی چون نوید محمدزاده و صابر ابر به تجربیات او افزود.

شهروز دل افکار

شهروز دل افکار بازیگر نقش جواد سریال قورباغه را بهتر بشناسید

3.527
این مطلب مفید بود ؟198
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی