شهروز ابراهیمی

بازیگر ستایش بالاخره ازدواج کرد + عکس همسرش

تاریخ انتشار : 9 دی 1400کد مطلب : 85399زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازیگر آرام و بی حاشیه کشورمان که در سریال های ستایش و خانه امن به ایفای نقش پرداخته است با انتشار تصاویری در اینستاگرام از ازدواجش داد.

عاشقانه شهروز ابراهیمی برای همسرش

شهروز ابراهیمی بازیگر سریال های «خانه امن» و «بوم و بانو» که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1378 آغاز کرد به جرگه متاهلین پیوست.

این هنرمند که متولد 14 اردیبهشت ماه سال 1356 در تهران است در آخرین پُست اینستاگرامی خود، عکس همسرش را به همره نوشته ای عاشقانه منتشر کرد.

شهروز ابراهیمی با انتشار تصویر زیر در اینستاگرامش نوشت:

ای در دل من میل و تمنا همه تو
وندر سر من مایه سودا همه تو
هرچند به روزگار در می نگرم
امروز همه تویی و فردا همه تو

شهروز ابراهیمی و همسرش

شهروز ابراهیمی که توانایی هایی بسیار زیادی در زمینه بازیگری و ایفای نقش های مختلف دارد در یک خانواده 5 نفری به دنیا آمده و دو برادر دوقلو دارد.

شهروز ابراهیمی و همسرش

شهروز ابراهیمی در سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی ایفاگر نقش شهروز مرادی بود و با بازیگرانی همچون حمیدرضا پگاه، امین زندگانی، رحیم نوروزی، سیما تیرانداز، پروز فلاحی پور و شهره سلطانی و... به هنرمندی پرداخت.

شهروز ابراهیمی و همسرش

شهروز اباهیمی تجربه حضور در آثار دیگری همچون سریالهای اولین شب آرامش, کارآگاهان، مرگ تدریجی یک رویا، سال های مشروطه، عملیات 125، لطفا دور نزنیم، بی گناهان، خانه بی پرنده، کلاه پهلوی و... و فیلم های سینمایی اطراف آرامش، تیک، شبهای تهران و آخر بازی را در کارنامه هنری خود دارد

بازیگر ستایش بالاخره ازدواج کرد + عکس همسرش

3.931
این مطلب مفید بود ؟247
منبع : عکاس: نادر پیرزاده / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی