شکیرا و پیکه

خبری عجیب درباره شکیرا و پیکه؛ دلیل طلاق لو رفت!

تاریخ انتشار : 7 تیر 1401کد مطلب : 87693زمان مطالعه : 1 دقیقه
پس از وایرال شدن خبر جدایی شکیرا و پیکه، حالا مسئله ای افشا شده از زندگی شخصی این دو سلبریتی توجه طرفدارانشان را بخود جلب کرده است.

دلیل تازه فاش شده از طلاق شکیرا و پیکه

شگیرا و پیکه که مدتی پیش به دلیل تایید رسمی خبر جدایی شان از همدیگر خبرساز شده بودند، حالا به دلیل انتشار اخباری دیگر از زندگی شخصی شان تبدیل به سوژه داغ فضای مجازی شده اند. اخبار منتشر شده حاکی از آن است که جدایی این زوج مشهور به دلیل مشکلی بوده است که با تمام موارد منتشر شده اخیر متفاوت است، جزئیات را با هم در این بخش از نمناک می خوانیم.

پیکه و شکیرا سر پول از هم جدا شدن؟!

به گزارش geo.tv طبق آخرین گزارش ها شکیرا و جرارد پیکه به دلایل مالی از هم جدا شده اند. یک منبع نزدیک به این زوج فاش کرد که خواننده موزیک واکا واکا و فوتبالیست اسپانیایی در چند ماه آخر رابطه خود، به دلایل اقتصادی و مسائل مالی موجود بین آنها، مشکلاتی داشتند.

شکیرا و پیکه

اینطور که پیداست پیکه برای سرمایه گذاری در یک بیزینس بزرگ از شکیرا درخواست پول کرده بود که او این درخواست را نپذیرفته و موجب ناراحتی جرارد شده است. از قرار معلوم دلیل مخالفت شکیرا با این درخواست پیکه، خانواده شکیرا بوده است و آنها اجازه چنین کمکی از طرف شکیرا را به پیکه نداده اند.

واکنش های زیادی به این خبر از سوی کاربران فضای مجازی دریافت شد که در بین آنها جالب ترین کامنت ها مربوط به این بود که حتی زوج های پولدار و مشهور هم سر پول باهم دعوا دارن :)

خبری عجیب درباره شکیرا و پیکه؛ دلیل طلاق لو رفت!

421
این مطلب مفید بود ؟174
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی
    {"Location":"\/shakira-gerard-pique-split.p87693","ResCode":124,"html":false}