بازیگران سریال شرم

ادامه تصویربرداری سریالی بدون سیروس گرجستانی

تاریخ انتشار : 19 تیر 1399کد مطلب : 76725زمان مطالعه : 1 دقیقه
سریال جدید احمد کاوری کارگردان وارش با بازی بازیگران سرشناس دنیای هنر و بدون سیروس گرجستانی در حال تصویربرداری است.

ساخت سریال شرم به کجا رسید

سریال شرم با نام قبلی پای بست، سریال جدید احمد کاوری به تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری است که از خردادماه در تهران مقابل دوربین رفت و تصویربرداری این سریال بدون وقفه در حال انجام است.

سیروس گرجستانی بازیگر پیشکسوت کشورمان 12 تیرماه امسال درگذشت و آخرین تجربه بازیگری او در سریال شرم بود که نیمه کاره ماند اما تصویربرداری این سریال به دلیل محدودیت زمانی بدون حضور سیروس گرجستانی و بدون وقفه زمانی ادامه دارد.

عکس هایی از بازیگران سریال شرم

میلاد میرازیی بازیگر سریال شرم تصویری از بازی در این سریال را در کنار فریبا متخصص به اشتراک گذاشت و این بازیگر جوان با گریمی متفاوت در این سریال ایفای نقش میکند.

میلاد میرزایی و فریبا متخصص

سریال شرم آخرین تجربه بازیگری سیروس گرجستانی بود و درحالی که تنها چند پلان از بازی او در این سریال باقی مانده بود اجل فرصت ادامه زندگی را از این هنرمند کشورمان گرفت و فعلا تکلیف جایگزین سیروس گرجستانی در این سریال مشخص نشده است.

بازیگران سریال شرم

احمد کاوری سال گذشته سریال وارش را برای شبکه سه سیما ساخت و نیمه دوم امسال قرار است که با سریال شرم مهمان خانه های مخاطبان تلویزیون شود.

سیروس گرجستانی

بازیگران سریال شرم عبارتند از:

بازیگران سرشناس زیادی در سریال شرم به ایفای نقش پرداختند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

بازیگران سریال شرم

ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، سیروس گرجستانی، میلاد میرزایی، فریبا متخصص، الهام طهموری، نسیم ادبی، اردلان شجاع کاوه، دنیا نادرخانی و... بازیگران سریال شرم را تشکیل میدهند.

بازیگران سریال شرم

ساخت ادامه سریال شرم بدون سیروس گرجستانی+ تصاویر

3.621
این مطلب مفید بود ؟156
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی