شیلا خداداد

شیلا خداداد و همسرش در قابی عاشقانه و شیک

تاریخ انتشار : 29 بهمن 1401کد مطلب : 1775تعداد نظرات : 1 نظر
شیلا خداداد بازیگر محبوب و زیبای تلویزیون و سینما عکسهایی در کنار همسر خود در اینستاگرام منتشر کرده که توجه طرفدارانش را جلب کرده است.

شیلا خداداد و همسرش؛ عکس های خاص و عاشقانه خانم بازیگر

شیلا خداداد بازیگر بی حاشیه سینما و تلویزیون کشورمان که برای آخرین بازی خود در مجموعه هیولا نامزد دریافت جایزهٔ بهترین بازیگر زن کمدی تلویزیونی از جشن حافظ شد، عکس های خانوادگی جذابی را در اینستاگرام خود منتشر کرد. در ادامه این بخش از نمناک عکس های خاص و عاشقانه شیلا خداداد و همسرش را منتشر نموده ایم.

شیلا خداداد

شیلاخداداد درکنار همسرش فرزین سرکارات

ماجرای آشنایی و ازدواج شیلا خداداد و جراح بینیش

شیلا خداداد که اکثر مخاطبان تلویزیون او را با نقش سیتا در سریال مسافری از هند به یاد می آورند، جزو بازیگرانیست که زندگی مشترک پایداری داشته و 12 سال از عمر ازدواجش می گذرد.

خانم بازیگر ماجرای ازدواج بامزه ای داشته و بعد از عمل جراحی بینی اش با پزشک خود ازدواج کرده است. او به پیشنهاد برخی از دوستانش برای جراحی بینی نزد دکتر فرزین سرکارات رفت و از این طریق با دکتر آشنا شده و در سال 1389 باهم ازدواج کردند وهم اکنون دارای دو فرزند هستند. فرزند اول این زوج پسری بنام سامیار متولد 27 آبان ماه 1392 و دومین فرزندشان دختری بنام ساتین است که در 1 فروردین 96 به دنیا آمده است. هر دو فرزند این خانم بازیگر در امریکا به دنیا آمده اند.

خانواده شیلاخداداد

شیلا خداداد به همراه همسر و فرزندانش 

بیوگرافی شیلا خداداد و همسرش

شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد چهاردهم آبان ماه سال 1359 در شهر تهران است. پدر وی اهل تهران و مادرش اصالتاً از کردهای مهاباد است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته شیمی از دانشگاه آزاد می باشد و خیلی اتفاقی در داروخانه با آقای مسعود کیمیایی کارگردان مواجه شده و ایشان پیشنهاد بازی در فیلم اعتراض را به او دادند.

شیلا خداداد در آثاری چون هیولا، بادیگارد، زنان ونوسی مردان مریخی، زمهریر، سن پترزبورگ، اخراجی ها، پسر تهرونی، گلشیفته، اعتراض، آبی، مسافری از هند، پیامک از دیار باقی و... بازی کرده است.

بیوگرافی شیلا خداداد

شیلا خداداد به همراه همسرش عکس از حانیه زاهد

فرزین سرکارات همسر شیلا خداداد متولد 18 شهریور 1351 در تهران، پزشک است و فارع التحصیل رشته جراحی دهان، فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد، او دیپلمات ICOI از آمریکا می باشد.

شیلا خداداد و همسرش در قابی عاشقانه و شیک

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
امیر1395-10-15
خیلی بازی هاشو دوست داشتم
11
وبگردی