شیدا مقصودلو
شیدا مقصودلو بازیگری که با نقش آفرینی در سریال قهرمان مورد توجه قرار گرفته سوپرایز زیبایی که برایش تدارک دیده شده بود را به اشتراک گذاشت.

کادوی خاص شیدا مقصودلو از طرف همسر خارجی اش

شیدا مقصودلو بازیگر فیلم سینمایی قهرمان به تازگی در صفحه شخصی خود از کادوی ولنتاین همسر خارجیش رونمایی کرد. در ادامه این بخش از نمناک هدایای ژوزه مورایس سرمربی سپاهان به مناسبت ولنتاین برای همسر بازیگرش را می بینید.

شیدا مقصودلو بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش ازدواجش با سرمربی سپاهان و اختلاف سنی آنها مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته بود، از کادوی ولنتاین همسر خارجیش رونمایی کرد، ژوزه مورایس 58 ساله به مناسبت روز عشق برای همسر ایرانیش عروسک خرس بزرگ به همراه گل خریده است.

شیدا مقصودلو

شیدا مقصودلو و کادو ولنتاینش

مختصر بیوگرافی شیدا مقصودلو و همسرش

شیدا مقصودلو متولد 6 شهریور 1376 در تهران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او در آثاری همچون فیلم "قهرمان" و نمایشهای "چند تکه لغزان"، "لوله"، "آرش"، "تورنج"، "نشانی" به عنوان بازیگر حضور داشته است.

ژوزه مانوئل فریرا ده مورایس (José Manuel Ferreira de Morais) روز 5 مرداد 1344 در شهر لیسبون پرتغال در خانواده ای متوسط به دنیا آمده و اصالت آنگولایی دارد. او سابقه هدایت باشگاه سپاهان اصفهان، چونبوک موتورز و الهلال عربستان را در کارنامه خود دارد. همچنین مورایس در باشگاه های پورتو، رئال مادرید، چلسی و اینتر میلان دستیار اول ژوزه مورینیو بوده است.

ازدواج شیدا مقصودلو با ژوزه مورایس

در دی ماه 1402 خبرهایی مبنی بر ازدواج ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو بازیگر منتشر شد، خانم بازیگر برای جلوگیری از ایجاد حواشی، از انتشار کامل تمامی تصاویر موجود از عروسیش خودداری کرده است. سرمربی تیم سپاهان 32 سال از همسر ایرانی خود بزرگتر است.

سورپرایز شوهر خارجی شیدا مقصودلو برای خانم بازیگر

3.549
این مطلب مفید بود ؟3415
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی