کودکی شیلا خداداد
بازیگر معروف نقش سیتا، شیلا خداداد از پرطرفدارترین بازیگران سینما و تلویزیون ایران است. این بازیگر محبوب دارای دو فرزند، یک دختر و یک پسر می باشد.

تغییر چهره شیلا خداداد از گذشته تا اکنون

اگر از مخاطبان تلویزیون باشید، حتما شیلا خداداد را می شناسید، بازیگری که میان مردم با سریال مسافری از هند در نقش سیتا به اوج شهرت رسید. شیلا خداداد که این روزها گزیده کارتر از گذشته است، در صفحه شخصی خود عکس زیبایی را از دوران کودکی خود منتشر نموده است که شباهت زیادی به فرزندش دارد. برای تماشای تصویر زیبا و قدیمی شیلا خداداد با این بخش از چهره ها در نمناک با ما همراه شوید.

کودکی شیلا خداداد

شیلا خداداد در گذر زمان/ عکس جدید از مریم رضوی

زندگی خصوصی، ازدواج و فرزندان شیلا خداداد

شیلا خداداد به پیشنهاد برخی از دوستانش برای جراحی بینی نزد دکتر فرزین سرکارات رفت و از این طریق با دکتر آشنا شده و در سال 1389 باهم ازدواج کردند. فرزند اول این زوج پسری بنام سامیار متولد 27 آبان ماه 1392 و دومین فرزندشان دختری بنام ساتین است که در 1 فروردین 96 به دنیا آمد. فرزندان این خانم بازیگر در آمریکا به دنیا آمده اند زیرا پدر ایشان در آمریکا سکونت دارد و او تمایل داشته که فرزندانش در آینده بدون هیچ مشکلی و تهیه ویزا به تمام کشورهای دنیا سفر کنند.

خانواده شیلا خداداد

شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که در چهاردهم آبان ماه سال 1359 در شهر تهران به دنیا آمد. پدر وی اهل تهران و مادرش اصالتاً از کردهای مهاباد است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته شیمی از دانشگاه آزاد می باشد و خیلی اتفاقی در داروخانه با آقای مسعود کیمیایی کارگردان مواجه شده و ایشان پیشنهاد بازی در فیلم اعتراض را به او دادند.

شیلا خداداد قبل بازیگر شدن چه شکلی بود؟

315
این مطلب مفید بود ؟96
منبع : عکاس: پیام ایرایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : شیلا خداداد
وبگردی