شهره لرستانی

تیپ پسرانه شهره لرستانی قبل بازیگر شدن+ عکس

تاریخ انتشار : 23 تیر 1401کد مطلب : 87882زمان مطالعه : 2 دقیقه
شهره لرستانی یا بهتر است بگوییم مازیار لرستانی تصاویر زیبایی از دوران پیش از بازیگر شدنش در صفحه رسمی خود منتشر کرد.

عکسهای شهره لرستانی (مازیار) در دوران کودکی و سالها قبل بازیگر شدن

نام شهره لرستانی(مازیار) که بعد از انتشار خبر رسمی تطبیق جنسیت خود در اینستاگرامش، وارد تیترهای داغ و وایرال های فضای مجازی شد، عکسهای زیبا و خاطره انگیزی را از سالهای دور و مدتها پیش از بازیگر شدنش منتشر کرده است که با هم در این بخش از نمناک به تماشا خواهیم نشست.

شهره لرستانی قبل بازیگر شدن

تصویر اول مربوط به قدیمی ترین دوران ثبت شده از شهره لرستانی یا بهتر بگوییم مازیار لرستانی است که او را در هشت ماهگی و روی دستان پدرش نشان میدهد.

کودکی شهره لرستانی

عکس بعدی از مازیار لرستانی، تصویری است از دوران خردسالی اش که با پیام زیبایی از افتخار به لر بودنش در اینستاگرام پست شد.

کودکی مازیار لرستانی

تصویر بعدی که مشاهده می کنید از ویدئویی است که بازیگر سه در چهار و خوشنام منتشر کرد و به شکل آلبوم تصویری، دوران کودکی و نوجوانی او را به تصویر کشیده بود.

تیپ پسرانه شهره لرستانی

مختصر بیوگرافی شهره لرستانی(مازیار لرستانی)

شهره صالحی لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که مدت ها نام مردانه «ودود» را انتخاب کرده بود و لباس های مردانه به تن می کرد، به تازگی با انتشار یک متن خاص و انتخاب نام «مازیار» تلویحا خبر تطبیق جنسیت خود را تایید کرد.

مازیار لرستانی بازیگر و کارگردان تئاتر متولد 31 خرداد 1345 در تهران است اما اصالتا لر بوده و پدرش قاضی بازنشسته دادگستری و مادرش فرهنگی بازنشسته است که یک خواهر و یک برادر دارد.

شهره یا مازیار لرستانی

شهره یا مازیار لرستانی در سریال خوشنام/ عکس از پیام شادپور

او فارغ‌التحصیل لیسانس کارگردانی تئاتر و فوق لیسانس فیلمنامه نویسی سینما می باشد که فعالیت خود را از سال 1364 با بازیگری در تئاتر شروع کرد و در سال 1365 با سریال «اغر بخیر» اولین بار وارد قاب تلویزیون شد اما دومین تجربه اش با سینما در سال 1370 با فیلم «نیاز» بود.

مازیار لرستانی فعالیت کارگردانی در عرصه تصویری را از سال 1379 شروع کرد و تاکنون 6 کار تلویزیونی و یک فیلم سینمایی هم ساخته است.

او در آثاری چون زیر درخت هلو، گیس ‌بریده، اخراجی ‌ها،اژدر، خوشنام، باخانمان، موچین، سه در چهار، کلاه پهلوی، دارا و ندار و... ایفای نقش نموده است.

بازیگر سریال سه در چهار تاکنون ازدواج نکرده است.

تیپ پسرانه شهره لرستانی قبل بازیگر شدن+ عکس

3.839
این مطلب مفید بود ؟309
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی