مازیار لرستانی

حال و هوای مازیار لرستانی مردانه تر شد + عکس

تاریخ انتشار : 24 مرداد 1401کد مطلب : 88244زمان مطالعه : 1 دقیقه
این روزها شهره یا مازیار لرستانی با استایل های مردانه تری در صفحه شخصی خود ظاهر می شود و فعالیت بیشتری در اینستاگرام دارد.

عکس و پست جدید مازیار لرستانی در اینستاگرام

مازیار لرستانی بازیگری که به تازگی تطبیق جنسیت و تغییر نام خود را اعلام کرده است، این روزها با تیپ مردانه در انظار عمومی ظاهر می شود. گرچه هنوز این بازیگر ظاهر مردانه ای نیافته است و بر اساس گفته هایش با هورمون درمانی به تدریج ظاهرش تغییر خواهد کرد اما از تفریحات آزاد برای مردان چون موتورسواری لذت می برد که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

مازیار لرستانی که تا کنون با ظاهر مردانه در هیچ فیلم و سریالی ایفای نقش نکرده است، صفحه اینستاگرام خود را با عکسی از خود در حال خواندن نمایشنامه میراندولینا در کنار موتور سفید رنگش به روز کرد و نوشت:

خوشتر آن باشد که سر دلبران

گفته آید در حدیث دیگران...

مازیار لرستانی

حمیدرضا علی‌نژاد تهیه کننده، این پست مازیار لرستانی را استوری نمود و به تعریف و تمجید دوست بازیگرش پرداخت که در ادامه این بخش از نمناک می بینید.

استوری مازیار لرستانی

مازیار لرستانی با نام سابق شهره لرستانی بازیگر و کارگردان کشورمان متولد 31 خرداد 1345است. پدرش قاضی بازنشسته دادگستری و مادرش فرهنگی بازنشسته است. بر خلاف شایعات سریال‌های مازیار لرستانی بدون هیچ تغییر با نام سابق وی روی آنتن می‌رود.

او در فیلم هایی چون امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... ایفای نقش نموده و آثاری چون عمه ماه منیر، بی بی خاتون، باور آرامش، تولد جنجالی و... را کارگردانی کرده است.

حال و هوای مازیار لرستانی مردانه تر شد + عکس

2.943
این مطلب مفید بود ؟2518
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی