سیبچه
در طی دو هفته اخیر برای کمتر از ده درصد از کاربران مشکلاتی در استفاده از سیبچه به وجود آمده بود. سیبچه ضمن ابراز تأسف از این مشکلات، خود را ملزم به ارائه توضیحاتی به خانواده بزرگ کاربران عزیز سیبچه می داند.

بیانیه سیبچه در رابطه با مسدود شدن بخشی از اکانت ها توسط اپل

سیبچه اولین اپ استور ایرانی آی او اس پس از محدودیت های جدید اپل بیانیه زیر را منتشر کرد:

همراهان عزیز سیبچه

در طی دو هفته اخیر برای کمتر از ده درصد از کاربران مشکلاتی در استفاده از سیبچه به وجود آمده بود. سیبچه ضمن ابراز تأسف از این مشکلات، خود را ملزم به ارائه توضیحاتی به خانواده بزرگ کاربران عزیز سیبچه می داند:

شرکت اپل با اجرای الگوریتم های جدید و پیشرفته در شناسایی نحوه ساخت و بهره برداری از اکانت ها، بخشی از کاربران سیبچه را شناسایی کرده و اقدام به مسدود سازی اپلیکیشن های آن ها نمود. شناسایی اکانت ها فقط محدود به شرکت سیبچه نبوده و تعداد زیادی از فعالین داخلی و بین المللی که از روش های مشابه برای ارائه خدمات خود استفاده می کردند نیز مورد هدف این الگوریتم ها قرار گرفتند.تیم سیبچه جهت روشن شدن ابعاد و زوایای نحوه شناسایی اکانت ها و استفاده از همه ظرفیت ها برای بازگردانی اکانت های کاربران قبلی به مدت 5 روز فروش اشتراک به کاربران جدید را متوقف کرد.

گوشی اپل

پس از تحقیقات اولیه و بررسی کارشناسان فنی و توسعه دهندگان سیبچه مشخص شد مشکل در شناسایی الگوهایی در نحوه تامین و ساخت اکانت ها توسط شرکت اپل به وجود آمده است. پس از این اتفاق سیبچه نسبت به ایجاد هرگونه الگوی قابل شناسایی احتمالی حساسیت داشته و به دقت آن را بررسی و برای جلوگیری از تکرار امکان شناسایی اکانت ها دستور العمل های سختگیرانه ای را تدوین و اجرا کرد که مستمرا در حال بروزرسانی می باشند.

چالش مهم دیگر تیم فنی سیبچه ارائه ساز و کاری برای بازگردانی اکانت های شناسایی شده توسط اپل، به کاربران بود. برای پیشگیری از تاخیر در برطرف کردن مشکلات کاربران، از ساز و کار موجود در فروش اکانت ها همراه با ارسال کد تخفیف استفاده شد.

گوشی آیفون 11

لازم به ذکر است فرآیند خرید اشتراک مجدد فقط برای عبور از پروسه فنی و انتقال به به اشتراک جدید بود. کدهای تخفیف برای بیش از 80٪ کاربران امکان دریافت اشتراک رایگان را فراهم می کرد. شایان توجه است که میزان باقی مانده از اشتراک مسدود شده کاربران توسط اپل نیز، به اشتراک جدیدشان در قالب بسته های رایگان تمدید اضافه خواهد شد.

گذشته از ضرر بزرگی که سیبچه برای تامین هزینه ثبت مجدد اکانت ها به اپل پرداخت کرد؛ این اتفاق از چند جنبه بسیار ناراحت کننده بود که مهمترین آن نارضایتی عده ای از کاربران عزیزی بود که درگیر این اتفاق بوده اند.

سیبچه به عنوان با سابقه ترین اپ استور آی او اس ایران رضایت کاربران را به عنوان یک اصل اساسی در نظر داشته و هم اکنون نیز پایداری برنامه های کاربران اولویت اول این شرکت است. در همین راستا سیبچه از ابتدای فعالیت خود، حساسیت ویژه ای در نحوه تامین و ساخت اکانت ها داشته که باعث شده تا بیش از یک میلیون کاربر بتوانند برنامه های کاربردی خود را به صورت پایدار و در امنیت کامل استفاده کنند.

از حمایت ها و همراهی شما متشکریم.

روابط عمومی شرکت سیبچه

 

مسدود شدن بخشی از اکانت ها توسط اپل

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی