سینا مهراد

شب نشینی باکلاس سینا مهراد و برادرزاده اش هامون

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1400کد مطلب : 86509زمان مطالعه : 2 دقیقه
سینا مهراد، بازیگر نقش اصلی فیلم آقازاده، لحظات زیبایی از شب نشینی اش در کنار هامون، پسر ساعد سهیلی منتشر کرده است که دیدنش خالی از لطف نیست.

شب نشینی سینا مهراد با پسر برادرش، ساعد سهیلی

خانواده سهیلی از مشهورترین خانواده ها در سینمای ایران هستند. سعید سهیلی کارگردان و فیلم نامه نویس پرکار با خانواده ای کاملا هنرمند و سینمایی است که دارای چهار فرزند دو دختر و دو پسر به نام های سینا و ساعد و صبا و سارا سهیلی می باشد که همگی به اضافه عروس خانواده گلوریا هاردی راه پدر را رفته و در زمینه بازیگری فعالیت دارند. سینا سهیلی با نام هنری مهراد برای اولین بار صفحه اینستاگرام خود را با فیلمی از هامون سهیلی برادرزاده اش به روز کرد که در این بخش از نمناک به آن پرداخته ایم.

سینا مهراد که با نقش آفرینی ماندگارش در سریال پدر نزد مخاطبان تلویزیون شناخته شده است، ویدیویی از برادرزاده اش هامون در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر ساخت و نوشت:

شب نشینی با آقا هامون، سهیلی کوچک...

در این ویدیو سینا با هامون در حال بازی کردن است که تصاویری جذابی از این باهم بودن عمو و برادر زاده جذاب را در ادامه مشاهده میکنید. شب نشینی شیک و با کلاس به سبک خاص این خانواده جذاب، که در فضایی شبیه روف گاردن صورت گرفته است.

سینا مهراد

هامون سهیلی

برادرزاده سینا مهراد

بازی هامون و سینا سهیلی

عمو و برادرزاده سهیلی

هامون سهیلی، پسر ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی می باشد که امسال بعد از سال ها برای اولین بار عکسی از او منتشر شد و بسیاری را متعجب نمود چرا که فرزند ساعد سهیلی 4 ساله است.

هامون پسر برادر سینا مهراد است، سینا مهراد بازیگر سینما و تلویزیون، متولد 12 آذر ماه سال 1370 در تهران است که سریال های پر بیننده ای چون پدر، آقازاده، سرنوشت و چندین اثر سینمایی مانند سالمون، ژن خوک، زار و... ایفای نقش نموده است. او در چهلمین جشنواره فجر با فیلم شادروان حضور داشت.

شب نشینی باکلاس سینا مهراد و برادرزاده اش هامون

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : عکاس: آزاده امیرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی