کیسان دیباج و دارا حیایی
سریال از سرنوشت4 به کارگردانی محمدرضا خردمندان یکی از سریال های جوان گرا و جذاب تلویزیون است که برخی از بازیگران آن تاکنون ازدواج نکرده و مجرد هستند.

بازیگران سریال از سرنوشت 4 که ازدواج نکرده اند

سریال از سرنوشت4 به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان یکی از سریال های در حال پخش در شب های ماه مبارک رمضان 1401 است که به روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

این سریال جذاب به دلیل استقبال مخاطبان از 3 فصل قبل ساخته شده و داستان زندگی هاشم و سهراب را ادامه می دهد.

از سرنوشت 4، مجموعه جوان گرایی است که بازیگران جوان بسیاری با هنرمندی در آن درخشیده و به چهره های شناخته شده تری در میان بازیگران تبدیل شدند.

در این مجموعه هنرمندانی همچون لیلا بلوکات، حسین پاکدل، مجید واشقانی، رضا داوودنژاد، ساناز سعیدی، سید مهرداد ضیایی، نگین صدق گویا، سولماز غنی، مائده طهماسبی، رضا بنفشه خواه، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطیما بهارمست، مونا کرمی، مهدیس توکلی و ... نقش آفرینی کرده اند که برخی از آنها از بازیگران مجرد کشورمان محسوب شده و تاکنون ازدواج نکرده اند.

با ما همراه باشید تا در این بخش از نمناک با برخی از بازیگران مجرد سریال از سرنوشت 4 آشنا شویم.

این بازیگران سریال از سرنوشت 4 مجردند

کیسان دیباج بازیگر نقش سهراب در سریال از سرنوشت، 20 آذر 1374 در تهران متولد شد. این بازیگر که با نقش آفرینی در این مجموعه به شهرت رسید مجرد است. او فعالیت هنری خود را با نواختن پیانو آغاز کرد اما به دلیل علاقه به بازیگری، مدتی را در تئاتر به روی صحنه رفت تا به جمع بازیگران سریال از سرنوشت پیوست.

کیسان دیباج

کیسان دیباج / عکس از محمدرضا خان میرزایی

دارا حیایی بیش از آنکه به عنوان بازیگر شناخته شود به عنوان پسر امین حیایی به شهرت رسیده بود. این بازیگر که در سریال از سرنوشت 4 نقش هاشم را ایفا می کند متولد 11 شهریور 1375 در تهران و مجرد است. دارا از کودکی با قاب دوربین آشنا شده و سریال از سرنوشت مهمترین تجربه بازیگری او محسوب می شود که شخصیت هاشم (نقش اصلی) را ایفا می کند.

دارا حیایی

دارا حیایی / عکس از محمدرضا خان میرزایی

فاطیما بهارمست مجری کوچک برنامه های کودک در سالهای دور، تبدیل به بازیگر جوانی شده است که در سریال از سرنوشت نقش نغمه را بر عهده دارد. خانم بهارمست 10 تیر 1375 در تهران متولد شده و از بازیگران مجرد کشورمان است.

فاطیما بهارمست

فاطیما بهارمست /عکس از متین تحویلیان

مجید واشقانی بازیگر نقش منصور افشار در سریال، 6 خرداد 1359 در تهران متولد شد. او از سال 1377 وارد عرصه بازیگر شده و با سریال مسیر انحرافی به شهرت رسید. مجید واشقانی بازیگر مجرد بوده و تاکنون خبری از ازدواج او در شبکه های اجتماعی منتشر نشده است.

مجید واشقانی

مجید واشقانی بازیگر سریال از سرنوشت 4

مونا کرمی یکی دیگر از بازیگران مجرد سریال از سرنوشت 4 است که 18 آذر 1369 در گلستان متولد شد. بازیگر نقش آرزو در سریال، فعالیت هنری خود را با فیلم آپاندیس در سال 1396 آغاز کردو با سریال حوالی پائیز به چهره شناخته شده ای تبدیل شد.

مونا کرمی

مونا کرمی بازیگر سریال از سرنوشت 4

مهدیس توکلی یکی دیگر از بازیگران مجرد سریال از سرنوشت 4 است که نقش مینو را بر عهده دارد. این هنرمند جوان 6 شهریور 1372 تهران متولد شد از فصل سوم به جمع بازیگران سریال پیوست. او در سریال خسوف به کارگردانی مازیار میری در نمایش خانگی نیز نقش آفرینی می کند.

مهدیس توکلی

مهدیس توکلی / عکس از محمدرضا خان میرزاخانی

ساناز سعیدی یکی از بازیگران جدید سریال از سرنوشت است که در فصل چهارم نقش آفرینی می کند. این بازیگر جوان 24 فروردین 1368 در تهران متولد شد و پیش از این در سریال‌هایی مانند «نفس»، «زیرخاکی»، «بوی باران» و «سارق روح» بازی کرده است.

ساناز سعیدی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

ساناز سعیدی

ساناز سعیدی /عکس از متین تحویلیان

لیلا بلوکات بازیگر شناخته شده کشورمان است که در سریال از سرنوشت نقش مینا ماجدی را ایفا می کند. این بانوی هنرمند که 4 آذر 1360 متولد شده است در فهرست بازیگران مجرد سریال از سرنوشت قرار دارد و تاکنون ازدواج نکرده است.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر سریال از سرنوشت 4

فرهنگ زرگرباشی یکی دیگر از بازیگران جوان سریال از سرنوشت است که از در فصل چهارم نقش آفرینی کرده است. این بازیگر جوان و مجرد کشورمان تجربه حضور در نمایش«آرش» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی سهی بانو ذوالقدر را در صحنه تئاتر دارد.

فرهنگ زرگرباشی

فرهنگ زرگرباشی /عکس از محمدرضا خان میرزایی

بازیگران سریال از سرنوشت 4 که مجرد هستند

4.6186
این مطلب مفید بود ؟17016
منبع : عکاس: متین تحویلیان / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی