لباس مردان لاغر
از مشکلات آقایون لاغر اندام انتخاب لباس هایی است که آنها را لاغر تر نشان میدهند پس اگر اندام لاغری دارید باید لیست راهنمای از لباس مردان لاغر داشته باشید.

راهنمای انتخاب لباس برای مردان لاغر؛ نبایدهای لیست

این که خانم ها لاغر باشند، برایشان خوشحال کننده است اما شاید این موضوع برای آقایان خیلی جالب نباشد. در واقع ظاهر استخوانی برای آقایان خیلی پسندیده محسوب نمی شود و به خاطر همین آنها هزینه، انرژی و تلاش زیادی را به کار می‌ گیرند تا خیلی لاغر به نظر نرسند. در این بین راهکار های مربوط به لباس پوشیدن و استایل هم هست که می تواند از لاغر نشان دادنِ بیش از حدِ آنها جلوگیری کند که در این قسمت از دنیای مد نمناک به شما توضیح خواهیم داد که اگر جز این آقایان لاغر هستید؛ چه لباس هایی را نباید بپوشید.

لباس های تیره رنگ

اگر جزء مردان لاغر اندام هستید، هرگز لباس های تیره نپوشید. لباس هایی بگیرید که حداقل در قسمت بالایی رنگ روشن تری داشته و کم کم تیره شود.

لباس تیره

شلوار جین تنگ

شلوار جین تنگ یا هر نوع شلوار تنگ دیگری باعث می شود که ظاهر شما لاغرتر نشان داده شود و مچ پای تان هم خیلی نازک و ظریف به نظر برسد. شلواری را انتخاب کنید که حداقل از هر دو طرفِ ساق پا دو سانت گشادی داشته باشد و از طرفی شلواری که خیلی بلند باشد، شما را لاغرتر نشان می دهد.

لباس های راه راه عمودی

داشتن الگو و طرح عمودی روی تی شرت و پیراهم، توجه افراد را جلب می‌ کند و شما را لاغرتر نشان می دهد؛ پس بهتر است از این لباس ها استفاده نکنید.

از طرفی هم خطوط افقی شما را پهن تر نشان می دهد؛ اما ظاهر شما را جذاب تر نمی کند؛ پس این اشتباه را نکنید، زیرا لباس هایی که خطوط افقی داشته باشند، دستان شما را بلندتر از حالت طبیعی نشان می دهند و ممکن است باز هم دستانتان لاغر تر به نظر برسد.

کفش های نوک تیز

کفش های نوک تیز که شاید برای خیلی‌ ها جذاب به نظر برسد و توجهشان را جلب کند، عاملی برای لاغرتر نشان دادن شما است. اگر لاغر هستید، هرگز از این کفش ها استفاده نکنید.

کفش نوک تیز

لباس های کم و تک لایه

سعی کنید که حداقل یک زیر پیراهنی نسبتاً ضخیم زیر لباس اصلی خود تن کنید تا ظاهر شما کمی پر تر و حجیم تر به نظر برسد.

لباس با سایز نامناسب

سایز لباس اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر سایز لباس را اشتباه انتخاب کنید، لاغر تر از آنچه که هستید نشان می دهید. لباس خیلی بزرگ مخصوصا در قسمت شانه ها شما را خیلی لاغر نشان می دهد؛ پس از لباس سایز خیلی بزرگ استفاده نکنید و به دنبال یک سایز متناسب باشید. از طرفی لباس ها را خیلی هم تنگ انتخاب نکنید، زیرا باز هم لاغر تر از آنچه که هستید نشان داده خواهید شد.

لباس با یقه بزرگ

یقه لباس شما هم نباید خیلی بزرگ باشد. یقه لباس کوتاه تر معمولاً شما را پر تر نشان می‌دهد.

یقه بزرگ لباس

شلوار بگ

شلوار بگ با سایز خیلی گشاد باز هم گزینه خوبی نیست و شما را لاغر نشان می دهد. شلوار خیلی بلند هم نباید استفاده کنید. از طرفی شلوارتان نباید خیلی هم تنگ باشد.

اکسسوری های نامناسب

حتما ساعتی استفاده کنید که از قسمت آرنج به پایین، یعنی ساق دستان شما را بزرگتر نشان دهد. اگر ساعتتان خیلی بزرگ باشد، دست های شما کوچکتر نشان داده خواهد شد؛ پس سایز صفحه ساعت به اندازه 38، 39 یا حداکثر 40 مناسب است.

آقایون لاغر هیچ وقت این لباس ها رو نپوشن

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ش
وبگردی