دستگاه لاغری
دستگاه جدید لاغری به افراد چاق این امکان را می دهد که معده خود را شخصا شستشو داده و غذاهای سنگین خورده شده را دور بریزند.

عجیب ترین دستگاه لاغری در دنیا برای کاهش وزن 30 کیلویی

اخیرا دستگاهی جدید طراحی شده است که ظرف چند ماه کاهش وزن را در اختیار مردم قرار می دهد بدون آن که نیاز به پیروی از یک رژیم غذایی خاص باشد . سیستم اسپایر اسیست ادعا می کند که می تواند به صد ها فرد چاق کمک کند و وزنی حدود 30 کیلوگرم را کاهش دهد . با این حال منتقدینی نیز برای این ادعا وجود دارند.

گفته می شود در این سیستم کاهش وزن طی یک عمل 15 دقیقه ای لوله ای را درون معده بیمار کار می گذارند که از طریق یک شکاف به شکم متصل می شود . پس از خوردن وعده غذایی فرد می تواند پمپی را به انتهای لوله وصل کند . این پمپ معده را از آب پرکرده و غذا های هضم نشده درون معده را شسته و به کیسه ای خارج از معده می ریزد.

این روش تکرار می شود و در صورت عدم استفاده ، لوله داخل معده باقی می ماند و با در پوشی مخصوص بسته خواهد شد . بیمارانی که تصمیم دارند تا از این دستگاه استفاده کنند با پمپاژ کردن هر وعده غذایی می توانند از هضم یک سوم غذای مصرفی خودداری کنند.

دستگاه لاغری

سازنده اسپایر اسیست بیان می کند که به منظور جلوگیری از انسداد لوله باید غذا را بطور کامل جوید . نصب و استفاده این دستگاه خطرناک نیست و نتایج کاهش وزن آن تقریبا با عمل جراحی برابر است.

براساس یک نظریه اصل این سیستم درست برعکس تغذیه از طریق لوله پگ معده است بدان صورت که فرد بیمار که توانایی بلع از طریق دهان را ندارد توسط این لوله پگ تغذیه می کند اما در واقع این دستگاه کاهش وزن چیزی غیر از استفراغ براساس تقاضا نمی باشد و سیگنال اشتباهی را درمعده وارد می کند.

با این حال فردی که از این دستگاه استفاده می کرد بیان کرد که اسپایر اسیست زندگی او را متحول کرده است زیرا او 142 کیلوگرم وزن داشته است و با رژیم های غذایی برخلاف تصورش افزایش وزن پیدا کرده بود اما با این سیستم موفق شده بود 25 کیلوگرم وزن خود را بدون دردسر از دست دهد.

سازنده این دستگاه مدعی شده است که این محصول می تواند فرد را ازچاقی نجات دهد و دیگر نیازی به عمل جراحی بای پس معده نخواهد داشت.

روش کاهش وزن با عجیب ترین دستگاه لاغری دنیا

3.137
این مطلب مفید بود ؟2314
منبع : wowamazing / بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ن/ز.ت
برچسب : لاغری
وبگردی