بوی بد برای مردان
برخی از خانم ها به بهداشت فردی خود اهمیت نمی دهند و بوی بدی دارند. این خانم ها باید بدانند آقایان از این بوها متنفرند و برایشان غیرقابل تحمل اند.

بو و رایحه های ناخوشایند برای آقایان

گاهی اوقات خانم ها به بهداشت خود خیلی اهمیتی نمی دهند. در صورتی که باید در انجام آن مراقب باشند و به طور منظم لباس های خود را عوض کنند و سعی کنند همیشه بوی خوب بدهند.

جالب است بدانید بعضی از بو ها هستند که بیش از حد برای مردان ناخوشایند است و هرگز نمی توانند آن ها را تحمل کنند که در این قسمت از نمناک این رایحه ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

بوی بدن هنگام مصرف رژیم پروتئین

رژیم غذایی که روی پروتئین تمرکز کند و کربوهیدرات در آن کم به کار برود ، یک بوی خاصی را در بدن به وجود می آورد. بدن برای انرژی گرفتن به پروتئین و چربی نیاز دارد اما به هر حال مصرف زیاد پروتئین داخل بدن، بویی شبیه به بوی استون را تولید می کند که مردان از آن بیزار هستند.

بوی بد بدن زنان

بوی بدن

خانم ها زمانی که سنشان بالا می رود، به دلیل کاهش سوخت و ساز و متابولیسم بدنشان، یک بوی خاصی پیدا می کنند که مردان از آن متنفر هستند. اگر خانم ها تغذیه ناسالم داشته باشند، قطعاً این بوی بد افزایش پیدا می کند.

بوی پوست بعد از کرم شب

مراقبت از خود یک امر ضروری است و هر خانمی باید سعی کند این کار ها را به انجام برساند تا پوست سالم و زیبایی داشته باشد اما مردان از کرم پوست مخصوصاً کرم شب بدشان می آید. علت آن هم این است که بوی خوبی از این کرم ها احساس نمی کنند.

بوی کرم شب

بوی آرایش غلیظ

هیچ مردی از ترکیب بوی چند ماده آرایشی باهم خوشش نمی آید چرا که شیمیایی بودن این رایحه ها با ترکیب شدن، وضع را بدتر میکند و باعث دوری همسرتان از شما خواهد شد.

بوی وانیل

بسیاری از خانم ها برای اینکه بوی خوب بدهند، به سراغ رایحه وانیل می روند اما جالب است بدانید که باعث ایجاد بوی ناخوشایندی برای مردان می شود. همچنین مصرف زیاد آن ممکن است به دندان ها آسیب وارد کند.

بوی وانیل

بوی صبحگاهی دهان

دهان بدبو نه تنها عشق و علاقه را از بین می برد، بلکه می تواند سیگنال یک مشکل جدی در بدن باشد. پس با دقت بهداشت دهان خود را رعایت کنید. حداقل دو بار در روز مسواک بزنید و نخ دندان بکشید و سعی کنید دهان خوش بویی هنگام صبح داشته باشید.

خانم ها بخوانند؛ بوهایی که مردان دوست ندارند

510
این مطلب مفید بود ؟100
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
وبگردی