فیلم آدم برفی
فیلم سینمایی آدم برفی با بازی متفاوت اکبر عبدی بعد از گذشت 26 سال از ساخت روی آنتن تلویزیون میرود.

پخش فیلم آدم برفی از تلویزیون

فیلم سینمایی آدم برفی به کارگردانی داوود میرباقری سال 73 ساخته شد و بعد از سه سال توقف در نهایت سال 76 در سینماهای کشور روی پرده رفت و با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد.

این فیلم سینمایی بعد از گذشت حدود 26 سال از ساخت در پخش مجدد روی آنتن شبکه سیما خواهد رفت و علاقه مندان به تماشای این فیلم میتوانند امروز 22 آبان به تماشای این فیلم در تلویزیون بنشینند.

بازی متفاوت اکبر عبدی در فیلم آدم برفی

اکبر عبدی بازیگر نقش های متفاوت در فیلم آدم برفی با گریم و نقشی متفاوت روی آنتن رفت و یکی از متفاوت ترین بازی هایش را به نمایش گذاشت.

اکبر عبدی

داستان فیلم آدم برفی درباره مردی به نام عباس خاکپور است که قصد گرفتن ویزای آمریکا را دارد و به همین منظور به ترکیه سفر میکند اما موفق به گرفتن ویزا نمی شود و تصمیم میگیرد برای گرفتن ویزای در شکل و شمایل یک زن با یک مرد آمریکایی ازدواج کند اما در این میان دلباخته زنی که در هتلشان کار میکند میشود و تصمیمش را تغییر میدهد.

اکبر عبدی و داریوش ارجمند

آدم برفی یکی از پرفروش ترین فیلم های آن سال های سینما بود و بی شک بازی متفاوت اکبر عبدی نقش به سزایی در فروش این فیلم داشت.

اکبر عبدی

اکبر عبدی بارها و بارها در نقش زن در فیلم ها مقابل دوربین رفته است اما بازی در فیلم آدم برفی و ایفای نقش یک زن از اولین تجربه های او است.

بازیگران فیلم آدم برفی

بازیگران فیلم آدم برفی عبارتند از:

فیلم آدم برفی با بازی متفاوت اکبر عبدی در تلویزیون

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : اکبر عبدی
وبگردی