مهسا طهماسبی

عکس اینستاگرام مهسا طهماسبی بعد مادر شدن

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1401کد مطلب : 88493زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهسا طهماسبی بعد از گذشت یک سال از ازدواجش با امیر سرچمی، حالا بعد از مادر شدنش پستی در اینستاگرام خود منتشر و توجه طرفدارانش را جلب کرد.

مهسا طهماسبی مادر شد؛ نام فرزند خانم بازیگر چیست؟

مهسا طهماسبی بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون که این روزها فیلم سینمایی انفرادی را در حال اکران دارد، به تازگی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خبر از مادرشدن خود داد.

مهسا طهماسبی برادرزاده مائده طهماسبی که در سریال های تلویزیونی چون دیوار به دیوار و برف بی صدا می بارد ایفای نقش نموده است، اینستاگرام خود را با انتشار عکسی از شناسنامه دخترش به روز کرد و نوشت:

لئا سرچمی

ممنونم منو مادر کردی

فرزند مهسا طهماسبی

ازدواج و همسر مهسا طهماسبی

بازیگر نقش کیان دلپاک در سریال دیوار به دیوار در 19 دی 1399 در 27 سالگی خبر نامزدی خود را رسانه ای کرد و در 1 تیر 1400 مراسم عروسی خود را برگزار کردند و حالا بعد از یک سال از ازدواجشان صاحب فرزند دختری به نام لئا هستند که متولد دهه اول شهریور ماه است.

اطلاعات زیادی از همسر مهسا طهماسبی (امیر سرچمی) منتشر نشده است.

همسر مهسا طهماسبی

بیوگرافی مختصر مهسا طهماسبی

مهسا طهماسبی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 9 آبان 1372 در کرج است. او برادرزاده مائده طهماسبی بازیگر شناخته شده تلویزیون می باشد که فرهاد آئیش شوهر عمه معروف ایشان هستند.

مهسا طهماسبی کار بازیگری را از تئاتر و پیش از ورود به دانشگاه آغاز کرد و با فیلم ماه در جنگل سیامک شقایقی جلوی دوربین رفت، او با سریال دیوار به دیوار به کارگردانی سامان مقدم در کنار شوهر عمه اش وارد قاب تلویزیون شد.

خانم بازیگر تا کنون در آثاری چون دیوار به دیوار، کامیون، برف بی صدا می بارد، ماه در جنگل، دوئت، قانون مرفی، انفرادی و... نقش آفرینی نموده است.

عکس اینستاگرام مهسا طهماسبی بعد مادر شدن

4.343
این مطلب مفید بود ؟376
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی