محمدحسین مهدویان

سریال جدید محمدحسین مهدویان در نمایش خانگی

تاریخ انتشار : 10 بهمن 1400کد مطلب : 85834زمان مطالعه : 1 دقیقه
محمدحسین مهدویان کارگردان سریال زخم کاری در نمایش خانگی، سریال جدید خود را با حال و هوایی متفاوت در همین شبکه کلید می زند.

بازگشت محمدحسین مهدویان به نمایش خانگی

محمدحسین مهدویان کارگردان جوان و موفق کشورمان که برای اولین بار با سریال زخم کاری، وارد شبکه نمایش خانگی شده بود، سریال جدید خود را نیز در این شبکه کلید می زند.

این کارگردان که با جدیدترین ساخته سینمایی خود با نام «مرد بازنده» در چهلمین دوره از جشنواره فجر حضور خواهد داشت، سریال جدید خود به نام «سرخِ سفید»را در بهار 1401 مقابل دوربین خواهد برد.

سریال «سرخِ سفید» با اقتباس از رمانی به همین نام به نویسندگی مهدی یزدانی خرم است که فیلمنامه آن توسط همین نویسنده و ابراهیم امینی و علی حسام فر نوشته می شود و تهیه کنندگی آن بر عهده محمدرضا تخت کشیان است.

محمدحسین مهدویان

محمدحسین مهدویان کارگردان سریال سرخ سفید

داستان سریال سرخ سفید

این سریال که داستان آن در سال‌های نخست پس از انقلاب اسلامی می‌گذرد یک درام اجتماعی-خانوادگی است که به زندگی چند کاراکتر در بستر اتفاقات سیاسی آن سال‌ها می‌پردازد.

محمدحسین مهدویان پیش از این نیز فیلم هایی همچون «آخرین روزهای زمستان»، «ماجرای نیمروز» و «درخت گردو» را با روایت قصه های  دهه 50 و 60 به تصویر کشیده بود.

بازیگران سریال سرخ سفید

سریال «سرخ سفید» که ممکن است پیش از پخش، نام آن تغییر کند در 30 تا 40 قسمت ساخته خواهد شد و حضور جواد عزتی به عنوان بازیگر نقش اول یکی از گزینه های احتمالی می باشد.

جواد عزتی و محمدحسین مهدویان

جواد عزتی و محمدحسین مهدویان بازیگر و کارگردان سریال سرخ سفید

سریال جدید محمدحسین مهدویان در نمایش خانگی

518
این مطلب مفید بود ؟180
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی