پیشنهاد غذایی آخر هفته
در این مقاله تلاش کردیم بهترین غذا و دسر هایی که می توانید برای آخر هفته تهیه کنید را معرفی کنیم تا از تهیه آنها لذت ببرید.

پیشنهاد غذایی آخر هفته(از تهیه کباب تا طرز تهیه انواع کیک های گوناگون):

با شیوع بیماری کرونا بسیاری از خانواده ها که غذاهای مختلفی که از رستوران ها و یا جاهای مختلف تهیه می کردند را کنار گذاشتند و تلاش کردند این غذاها  را در منزل تهیه کنند پس در این شرایط که جامعه درگیر کرونا است بهترین کار تهیه غذاهای مختلف در منزل است پس با نمناک همراه باشید تا طرز تهیه انواع کیک های مختلف و نکات تهیه کباب کوبیده و جوجه کباب را به شما آموزش دهیم.

کباب کوبیده

پیشنهاد غذای آخر هفته:

کباب کوبیده:

این غذای خوشمزه که بدون شک تمام ایرانی ها عاشق آن هستند، بسیار طرز تهیه آسانی دارد فقط باید نکات و ریزه کاری های آن را بدانید و سپس اقدام به تهیه این غذای خوشمزه بکنید.

برای آموزش نریختن کباب کوبیده از سیخ کلیک کنید.

برای آموزش نکات تهیه کباب کوبیده  کلیک کنید.


جوجه کباب:

یکی دیگر از غذاهای پرطرفدار ایرانی جوجه کباب است و این غذا در کنار ساده بودن تهیه آن نکاتی دارد که دانستن آنها به خوشمزه شدن این غذا کمک می کنید.

برای آموزش نکات تهیه جوجه کباب کلیک کنید.


انواع غذا با مرغ:

مرغ یکی از مواد غذایی است که با آن انواع غذاهای مختلفی تهیه می شود پس با کلیک بر روی لینک زیر می توانید انواع غذا با مرغ را به همراه دستور تهیه آنها مشاهده کنید.

برای مشاهده انواع غذا با مرغ  کلیک کنید.


پیشنهاد دسر آخر هفته:

کیک شکلاتی:

کیک های شکلاتی انواع مختلفی دارند و هر کسی یک نوع از آن را می پسندد پس با کلیک بر روی لینک زیر می توانید دستور تهیه انواع کیک های شکلاتی را ملاحظه کنید.

برای مشاهده کیک های شکلاتی کلیک کنید.


کیک ساده:

کیک ساده پایه تمام کیک ها مخصوصا کیک تولد است و با آموزش تهیه کیک ساده از این پس می توانید کیک های تولد عزیزانتان را خودتان تهیه کنید.

برای مشاهده کیک های ساده کلیک کنید.


کیک بدون فر:

با وجود اینکه همیشه فر در دسترس نیست و هستند کسانی که فر ندارند پس آموزش تهیه کیک بدون فر بسیار ضروری می باشد تا بتوانید هنر کیک پزی خود را در شرایط های مختلف نشان دهید.

برای مشاهده کیک های بدون فر کلیک کنید.

پیشنهاد غذایی آخر هفته (نکات تهیه کباب،جوجه و انواع کیک)

515
این مطلب مفید بود ؟150
برچسب : پیشنهاد غذا
وبگردی