رامبد جوان

استندآپ شوی رامبد جوان در راه است

تاریخ انتشار : 30 تیر 1399کد مطلب : 8169زمان مطالعه : 2 دقیقه
رامبد جوان مجری برنامه خندوانه زمان پخش استندآپ شوی جدیدش را اعلام کرد و به زودی با برنامه ای جدید مهمان خانه های مردم میشود.

استندآپ رامبد جوان در فضای مجازی

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری برنامه خندوانه بعد از پایان ششمین فصل خندوانه فعالیت های هنری اش را محدودتر کرد و به زودی با یک استندآپ شوی جدید مهمان خانه های مردم میشود.

استندآپ شوی جدید رامید جوان به مرحله اعلام اسامی برای مرحله نهایی رسید و به زودی پخش آن آغاز میشود.

استندآپ شوی آنلاین رامبد جوان

رامبد جوان با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش خبر از اعلام اسامی راه یافته گان به مرحله نهایی مسابقه استندآپ شو و زمان پخش این برنامه داد.

در پست منتشر شده توسط رامبد جوان آمده است:

بزرگترین مسابقۀ استندآپ ایران به مرحلۀ اعلام اسامی منتخبین رسید. از میان انبوه ویدیٔوهای ارسالی، دوازده نفر برای مرحلۀ نهایی مسابقۀ بزرگ استندآپ شو برگزیده شدند. اسامی این دوازده نفر سی ام تیر ماه، ساعت دوازده ظهر از همین پیج اعلام خواهد شد.

مسابقۀ بزرگ استنداپ شو از اوّل مرداد ماه و به صورت آنلاین قابل تماشا خواهد بود.

استندآپ رامبد جوان

اجرای استندآپ کمدی یکی از بخش های پرطرفدار برنامه خندوانه بود و رامبد جوان با راه اندازی مسابقه ای بزرگ با این مضمون در خندوانه چهره های زیادی را به دنیای هنر معرفی کرد و حالا قصد دارد این مسابقه را به صورت آنلاین برگزار کند.

رامبد جوان

رامبد جوان علاوه بر اجرا و کارگردانی در دو فیلم طلا و زیرنظر به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است.

رامبد جوان،محمد شایسته و پرویز شهبازی

مجری برنامه خندوانه بعد از سفر به کانادا برای تولد دخترش همانجا کار جدیدش را آغاز کرد و انیمیشن نی نی و دادا را برای بچه ها ساخت که در فضای مجازی منتشر شد و استندآپ شو تجربه جدید دیگری از این کارگردان و مجری در فضای پخش آنلاین است.

انیمیشن نی نی و دادا

زمان پخش استندآپ شوی جدید رامبد جوان مشخص شد

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
منبع : صفحه رامبد جوان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی