تولد
افراد با کلاس
کفش ها مهم ترین بخش در استایل شما هستند، اگر میخواهید باکلاس و شیک پوش به نظر برسید باید دور برخی از مدل های کفش زنانه را به طور کامل خط بکشید.

برای شیک پوش بودن، این مدل کفش ها رو نپوش

کفش‌ها یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش استایل و تکمیل کننده لباس ها هستند. زمانی که لباسی زیبا و منحصر به فرد انتخاب می‌کنید، کفش مناسب آن می‌تواند مانند روح به استایل شما حیات ببخشد. گاهی انتخاب کفش نامناسب سبب می شود که شما شیک و به روز به نظر نرسید، درست مثل یک فرد شیک پوشی که در انتخاب تمام جزئیات دقت لازم را بخرج میدهد. در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک به شما می گوییم که چرا تیپ شما نازیبا و کفش های شما ارزان به نظر می رسد.

کفش براق رنگ جیغ

برای اینکه زیباتر و شیک و به روز به نظر برسید، بهتر است کفش براق رنگ جیغ استفاده نکنید، این نوع کفش ها در سال 2023 ترند نیستند.

کفش نوک تیز

کفش نوک تیز دیگر مانند چندین سال پیش ترند نیست، این نوع کفش به انگشتان پا فشار زیادی وارد می کنند و انگشتان پا را از حالت طبیعی خارج می کند. با پوشیدن مکرر این مدل از کفش ها ممکن است انگشتان پا به طور دائمی کج شوند.

کفش نوک تیز

کفش پاشنه تخم مرغی

کفشهای پاشنه تخم مرغی نوعی کفش زنانه می باشند که پوشیدن آنها در سال 2023 توصیه نمی شود، پوشیدن این کفش سن خانم ها را بیشتر از آن چیزی که هست، نشان می دهد.

کتونی با لژ بلند

کفش‌های کتونی با لژ بلند از جمله مواردی که افراد شیک پوش از آن‌ استفاده نمی‌کنند، این کفش‌ها در سال 2021 بسیار پر طرفدار بودند و افراد از آن‌ها استفاده می‌کردند؛ اما باید بدانید که الان چند سال است که استفاده از این مدل کفش‌ها ازمدافتاده است و اگر از آن در استایل خودتان استفاده کنید در واقع تیپتان خراب می‌شود.

کتونی چند رنگ

اگر می خواهید کفش هایتان شیک و زیبا به نظر برسد، کتونی و یا کفش هایی را انتخاب نکنید که از چند رنگ ترکیب شده است،شما بهتر است کفش هایی را بخرید که با ترکیب بیش از دو رنگ تشکیل نشده باشد.

کفش های عجیب و غریب

برخی از خانم ها به دلیل متفاوت به نظر رسیدن، کفش هایی با پاشنه و شکل عجیب می پوشند. پوشیدن این نوع کفش ها استایل را به هم ریخته و شما را نازیبا نشان می دهد.

کفش عجیب

کفش های دارای تزئینات زیاد

ممکن است کفش پر زرق و برق با رنگ‌های درخشان هر کسی را به خود جلب کند و شما در مجالس و میهمانی‌ها به راحتی متمایز شوید اما بهتر است برای زیبا و شیک به نظر رسیدن کفش های پوشیده از بدلیجات و دارای تزئینات زیاد نپوشید و ساده تر بپوشید.

کفش هایی که همیشه مد هستند

  • کفش پاشنه بلند مشکی کلاسیک
  • کفش تخت یا کفش باله
  • کفش راحتی یا اسلیپر
  • نیم بوت
  • کفش کلاسیک آکسفورد
  • کفش لوفر یا کالج
  • کفش کتانی یا اسنیکرز سفید
  • صندل با طرحی مینیمال

باکلاس ها، هیچ وقت از این مدل کفش ها نمی پوشن؟

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ن.ح
وبگردی