خوشتیپ ترین ماه تولد

خوش تیپ ترین آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟ 

کد مطلب : 84970تعداد نظرات : 16 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
هر فردی سلیقه متفاوت و خاص خود را در انتخاب لباس دارد. میزان خوشتیپی و شیک پوشی افراد بر اساس ماه تولد تشخیص داده می شود.

مقایسه شیک پوشی و خوش لباسی بین متولدین ماه های مختلف

تیپ و ظاهر بخش مهمی از شخصیت همه ماست، بخشی جدا نشدنی و البته بسیار تاثیر گذار. شاید برایتان جالب باشد که بدانید سبک پوشش هر فرد ارتباطی با ماه تولدش نیز دارد، ارتباطی که او را مثل ویژگی های رفتاری شخصیتی، از دیگر افراد متمایز میکند. قبل از ورود به بخش اصلی مطلب، پیشنهاد می کنیم یک حدس جالب بزنید و در ذهن خود مشخص کنید که شما با توجه به ماه تولدتان، در کدام رتبه قرار دارید و نفر چندیم این لیست هستید. 

حالا که حدس خود را زدید، دقایقی با ما همراه شوید تا در زمینه این بحث جالب دقایقی با هم همراه باشیم. در این قسمت از نمناک به شما توضیح می دهیم که به ترتیب کدام ماه ها تیپ بهتری نسبت به بقیه دارند. همانطور که پیش از این هم گفتیم، اطلاعات موجود در این مطالب بیشتر جنبه سرگرمی داشته و برای همه فرد یکسان نیست.

مرداد

شما به دنبال مد نیستید، بلکه مد و فشن به دنبال شما است. می توانید انتخاب کنید که به سمت چه ترندهایی بروید، زیرا معمولاً بهترین‌ ها را انتخاب می‌ کنید و تیپ‌ های عالی می سازید و می‌ توانید از بازی رنگ ها به شدت کمک بگیرید و می دانید که چگونه باید این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

افراد خوش تیپ

مهر

اگر دیگران شما را نشناسند؛ احتمالا با یک سلبریتی اشتباه می گیرند، زیرا انقدر زیبا تیپ می‌ زنید که همه به وجد می آیند و آن قدر تعادل رنگ ها را رعایت می‌ کنید که همه چیز جذاب خواهد بود.

اردیبهشت

استاندارد های شما بسیار بالا است و در تیپ خود هم مانند هر چیز دیگری حساس هستید و به دنبال بهترین کیفیت می گردید و اگر به اندازه کافی پول و موقعیت داشته باشید، بهترین طراحی ها را انتخاب می کنید و به جزئیات هم توجه بسیار ویژه ‌ای دارید.

بهمن

شما فقط لباس نمی پوشید، بلکه به ارزشی که به خودتان می دهید هم توجه دارید و هرگز کاری نمی کنید که در جمع دیگران معمولی به نظر برسید. همیشه به دنبال آخرین مد ها هستید و بهترین ها را انتخاب می کنید. دیگران از ترکیب لباس هایی که انتخاب کرده اید لذت می برند و می توان گفت که جزء خوش تیپ ترین ها به حساب می آیید.

خوش لباسی ماه تولد

فروردین

فروردین ماهی ها به شدت علاقه‌مند به مجله های مد و زیبایی هستند. به همین دلیل می دانند که دقیقاً باید چه استایلی را استفاده کنند و جزو افراد خوش تیپ محسوب می‌ شوند که دیگران را مجذوب می کنند و همیشه به دنبال آخرین مد، اکسسوری ها و لباس‌ ها هستند تا توجه دیگران را بیش از پیش جلب کنند که البته راحتی لباس را هم در نظر می‌ گیرند.

اسفند

اسفند ماهی ها به خوبی رنگ ها و الگو ها را با یکدیگر ترکیب می کنند. از قبل در ذهن شان تصور می‌ کنند که چه چیزی بپوشند تا ظاهرشان بهتر شود ودر نتیجه به خاطر همین تصویر سازی ذهنی معمولاً در ایجاد تیپ خوب و زیبا موفق می‌ شوند و جنبه رمانتیک و عاشقانه تیپ های خود را نیز بیشتر در نظر می‌ گیرند و به دنبال رنگ های آرامش بخش مانند آبی و بنفش هستند.

آذر

آذر ماهی ها عاشق همه چیز های زیبا هستند و شاید در انتخاب لباس کمی به سراغ گرانقیمت ها هم بروند. آن ها خیلی قوانین خاصی برای استایل خود ندارند و هر چه که دوست داشته باشند را می پوشند. اما معمولاً جزء افراد با سلیقه هستند که البته به راحت بودن لباس هم خیلی دقت دارند.

افراد شیک پوش

تیر

شاید تیر ماهی ها دل شان بخواهد که در کل روز در خانه با یک پیژامه بگردند. آن ها افراد احساسی هستند و حتی لباس خود را از روی احساسات انتخاب می کنند. نمی توان گفت که خیلی خوش تیپند اما زیبایی لباس آن ها مورد قبول است و به راحتی لباس هم توجه می کنند.

آبان

آبان ماهی ها خیلی برای انتخاب لباس زمان نمی گذارند اما در این موضوع خیلی هم ضعیف عمل نمی‌ کنند. به دنبال لباس های ساده هستند و خیلی طرح های شلوغ را نمی‌ پسندند اما بیشتر رنگ های تیره انتخاب می‌ کنند و دنبال رنگ های پر رنگ می گردند.

دی

 دی ماهی ها خیلی به لباس خود اهمیت نمی‌ دهند. آن ها استایل های مختلف را با یکدیگر ترکیب می کنند و چند مدل را همزمان با هم امتحان می کنند. بیشتر در رنگ های مشکی و یا بژ احساس راحتی دارند. شاید خیلی به راحتی لباس توجه نکنند، زیرا زیبایی لباس برایشان از راحتی مهم تر است.

میزان خوشتیپی ماه ها

خرداد

خرداد ماهی ها شخصیت دوگانه ای دارند. در مورد لباس هم همین گونه عمل می‌ کنند. لباس‌ های آن ها خیلی با هم هماهنگی و هارمونی ندارد. از هر مدل لباسی استفاده می‌ کنند و تمرکز شان روی مد و زیبایی نیست. بیشتر لباس‌ هایی را ترجیح می دهند که در کل روز با آن راحت باشند و در هر موقعیتی از جمله رسمی و غیررسمی بتوانند از آن استفاده کنند و در کل؛ در انتخاب لباس انعطاف پذیر هستند.

شهریور

 شهریور ماهی ها بیشتر به دنبال الگوهای کلاسیک و رنگ های خنثی می گردند. آن ها دوست دارند که مورد توجه قرار بگیرند اما خیلی به لباس پوشیدن شان دقت نمی کنند. البته شیک هستند اما شاید نتوان گفت که افراد خیلی خوش تیپی می باشند و خیلی انرژی خود را صرف انتخاب لباس نمی کنند‌.

خوش تیپ ترین آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟ 

3.7559
این مطلب مفید بود ؟409150
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : ماه تولد
16 نظر به ثبت رسیده است
ANIE1401-02-06
من شهریوری هستم و برای خرید لباس باید خیلی وقت بزارم و همیشه از لباس های مشکی استفاده میکنم و همه هم از استایلم خوششون میاد????
و این متن کاملا بر عکس بود????
8610
روشا1401-02-06
من آبان ماهی هستم و اصلا درمورد من درست نبود من رنگ های روشن رو دوست دارم
4012
ی مردادی خاصیییییییی1401-02-06
قربون مردادیا که انقدر خوش تیپ هستن وای اگه مرداد نباشه زندگی معنا نداره خلاصه هر چی چیز های خوب توی این دنیا وجود داره برای مردادیا است
55128
اسفند ماهی ها از همه برترن1401-02-07
ایول به اسفند که از همه بهتر بود
1542
قدیمی1401-02-06
اینطوری که فهمیدم همه میخوان صدر جدول باشن اقا اینا بر حسب حدس هست اونایی که پایین مخالفن ولی بالا بودن میگفتن اره ما اینطوریم اونطوریم اوناییم کع بالا هستن اگه پایین بودن مخالف بودن بابا خوش تیپی به سلیقه مونده خیلیا چیزای راحت دوس دارن یکی مجلسی یکی اسپرت بعدشم الان هرروز یه چی مد میشه هرروز یه چیز میگیرن الان لباس قدیمی نداریم هرلباسی میپوشن مده
5810
Hamideh1401-02-07
من خردادی ام..... کاملا درسته.....دوشخصیتی هستم و لباس هامو با مد روز انتخاب نمیکنم
1824
زهرا1401-02-07
بله درسته منم خرداد ماهیم و پیام شما درمورد منم صدق میشه
1213
Pardis1401-02-07
سازنده از روی ماه نمیشه قضاوت کرد تازه همه مردم بهم میگن خوش تیپ من گونی بپوشم بهم میاد باز تو میگی تیر ماهی ها بد سلیقه هستند
یک کلمه باید بهت گفت (هیییس)اکی
187
اذر ماهی1401-02-07
من که خوشم اومد من اذر ماهی هستم درست گفت در مورد لباس پوشیدنم❤????
96
ناشناس1401-02-07
اصلا درست نبود بخصوص در مورد خرداد و تیر
من خردادیم اتفاقا لباسام همیشه گرون قیمت و شیکه و روی مد انتخاب میکنم . شیکپوش بودن و خوشتیپ بودن ربطی به ماه نداره
یه همکار مردادی دارم که با اینکه وضع مالی خوبی داره هیچ وقت لوازم آرایشیشو استفاده نمیکنه میگه تموم میشه لباساشو قرض میکنه که بهش فشار نیاد هرچی باشه میپوشه
تو فامیل دوتا دختر مردادی داریم یکیش که با دمپایی میاد میگه من با دمپایی راحتم . تموم لباساشم گشادن یکی دیگم هر رنگی که همخونی نداره میپوشه . من که خردادیم هربار دنبال لباسای جدیدم اونوقت گفته خردادیا فلانن!
جالب اینجاست گفته شهریوریام انرژی صرف لباس نمیکنن!! مربی ژیمناستیکمون شهریوری بود هر بار لباسای جدید میومد خیلی به خودش میرسید و شیک پوش بود .
شیکپوش بودن به ماه ربطی نداره ۹۰ درصد به پول بستگی داره خیلیام چون پول ندارن نمیتونن لباسای شیک بپوشن و به سر و صورتشون برسن.
309
به تو چه تربچه1401-02-07
من شهریور ماهی هستم و کاملا درست بود و حوصلشو ندارم????????????
1110
علیرضا س1401-02-07
با سلام من یه خردادی هستم و خیلی شیک پوش و تو سلیقه زبانزد اصلا ماه و سال و اینا برا همه چی که سوژه کردن مسخره بازی هست هرکس خیلی چیزا ذاتی هست و نمیتونه اکتسابی باشه مگه به ندرت
176
پرنیا1401-02-07
من دی ماهی هستم ولی به لباس خودم خیلی خیلی اهمیت میدم و اینکه به راحتی و جنس اون همیشه هم باید ظاهرم مرتب باشه ولی نمیدونم واقعا چرا اینجا اینطوری نوشتید....
178
@@@@@1401-02-07
من یه مهر ماهی ام کاملان راجب من درس بود من همیشه خیلی به ست رنگ ها دقت میکنم کلان برام استایلم خیلی مهمه با اینکه کلاسی هم ندیدم اما خیلی خوب بلدم استایل های جدید حتی با لباس های تکراری قدیمی خودم درس کنم و رنگ ها رو کنار هم ست کنم
111
علیرضا1401-02-08
از هم عاقل تر شهریوری ها هستن انرژی و وقت خود رو جاهای مهمتر صرف میکنند
187
Spe1402-04-26
سایت نمناک هرچیز که راجع به آبانی ها میگه که درسته مثل همین موضوع
00
وبگردی