تولد
بچه دار شدن
زوج جوانی که 6 سال پیش ازدواج کرده اند، قصد بچه دار شدن نداشتند و این تصمیم آنها برای خانواده آقا خوشایند نبود برای همین منجربه اقدامی عجیب شد.

شکایت از فرزند به خاطرِ نیاوردن نوه و بچه دار نشدن

یک زوج هندی از پسرشان شکایت کرده اند و زمانی که علت را جویا شدند، آن ها گفته اند که پسرمان بعد از چند سال برای ما نوه ای نیاورده است. این زوج هندی که ماجرایشان را در بخش گوناگون نمناک میخوانید به شدت از پسرشان عصبانی بودند و تصمیم گرفتند به خاطر اینکه فرزندشان به حرف آن ها گوش نمی کند و بچه دار نمی شود، شکایت کنند؛ شکایتی که خسارتش 650 هزار دلار بود.

آن ها در دادگاه گفته اند که:"برای درس و تحصیل خیلی به فرزندشان کمک کرده اند. زمانی که پسرشان شغلی نداشته، او را یاری کردند تا کار پیدا کند و در ازای همه کار هایی که انجام دادند، انتظار داشتند که در دوران بازنشستگی و استراحت شان یک نوه داشته باشند؛ در صورتی که پسر آن ها این کار را برایشان نکرده است.

دادگاه

آن ها گفتند که پسر ما 6 سال است که ازدواج کرده اما هنوز برنامه ریزی برای بچه دار شدن ندارد و ما فقط با وجود یک نوه می توانیم درد و رنج های دوران پیری را تحمل کنیم.

همچنین گفته اند که ما آرزوهایمان را کشتیم تا او را بزرگ کنیم؛ ما حتی یک وام 2 میلیون روپیه برای تحصیل او گرفتیم؛ اما پسر و عروسم علیرغم همه تلاش‌هایمان، با بچه دار نشدن و نیاوردن نوه به ما شکنجه ‌های روحی و روانی وارد کرده‌ اند. جامعه و حرف های مردم هم ما را زیر سؤال می برد و باعث درد بیشترمان شده است."

اینگونه بود که همه هزینه هایی که برای فرزندشان کرده بودند را محاسبه کردند و تصمیم گرفتند که از او شکایت کنند و جدای از این مبلغ؛ 650 هزار دلار هم خسارت بگیرند.

دعوا سر بچه دار نشدن؛ خانواده شوهر کار خود را کرد!!

3.628
این مطلب مفید بود ؟208
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی