سیلوستر استالونه

زندگی آقای بازیگر از هم پاشید؛ عکس سگ جای عکس همسر!

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1401کد مطلب : 88363زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازیگر مرد معروف و پرطرفدار در اقدامی عجیب تغییری در تصویر همسرش ایجاد کرد و همین تغییر جنجالی او را در صدر اخبار بازیگران قرار داد.

بازیگر نقش راکی عکس سگ روی عکس همسرش چسباند!!

سیلوستر استالونه هنرپیشه آمریکایی و برنده جایزه گلدن گلوب که او را عمدتا بخاطر هنرنمایی در نقش های اکشن در سری فیلم های هالیوود می شناسند، به تازگی در اقدامی خبرساز خالکوبی تصویر همسرش جنیفرفلاوین را با تصویری از باتکس، سگ بول ماستیف فیلم های «راکی» (Rocky) جایگزین کرد.

همین امر و پستی که همسر بازیگر نقش‌های رمبو و راکی در اینستاگرامش منتشر نمود، در فضای مجازی حواشی جدیدی را ایجاد نمود که در ادامه این بخش از نمناک به آنها پرداخته ایم.

سیلوستر استالونه و همسرش

اقدام عجیب بازیگر مشهور و شایعات درباره جدایی راکی از همسرش

سیلوستر استالونه بازیگر، کارگردان و نویسنده آمریکایی 76 ساله، که چندی قبل تصویری از خالکوبی چهره همسرش جنیفرفلاوین را بر روی بازویش را منتشر نموده بود، این تتو را با عکس سگ بول ماستیف فیلم های «راکی» جایگزین نمود.

زک پرز تتوکار استالونه با انتشار تصویر و پستی در صفحه مجازیش که در حال خالکوبی بر بازوی ستاره هالیوودی بود، خبر از اقدام عجیب این ستاره هالیودی داد اما طولی نکشید که به دلیل واکنش های کاربران، پرز عکس تتو جدید بازیگر نقش رمبو را حذف کرد.

این اقدام سیلوستر استالونه شایعه جدایی او از همسرش را بر سر زبان ها انداخت اما سخنگوی استالونه بیان داشت:

«آقای استالونه تصمیم گرفت خالکوبی ای که تصویر همسرش بود را تجدید کند اما نتیجه ی کار رضایتبخش نبود و متأسفانه امکان اصلاحش هم وجود نداشت. به همین دلیل، مجبور شد تصویر قبلی را با تصویر سگش در فیلم های “راکی” که باتکس نام داشت، جایگزین کند.»

او در ادامه صحبت هایش اشاره نمود که هیچ مشکلی میان این زوج مشهور وجود ندارد و این بازیگر عاشق خانواده ی خود است و استالونه ها این روزها به همراه یکدیگر مشغول ساخت یک ریالیتی شو هستند که از سرویس پارامونت پلاس پخش خواهد شد.

جنیفرفلاوین مدل و کارآفرین 53 ساله (همسر سیلوستر استالونه بازیگر 76 ساله ) با آنفالو کردن همسرش در اینستاگرام تصویر جدیدی از خودش به همراه دخترانش منتشر کرد و به شایعه ازدواجش قوت بخشید و نوشت:

«این دخترها اولویت من هستند. هیچ چیز دیگری مهم نیست. ما چهارتا تا ابد در کنار هم خواهیم بود.»

دختران سیلوستر استالونه

سیستن، سوفیا و اسکارلت دختران جنیفر فلاوین و سیلوستر استالونه

جنیفر فلاوین و سیلوستر استالونه سال 1997 ازدواج کردند، این زوج صاحب سه دختر به نام های سیستن و اسکارلت و سوفیا هستند.

زندگی آقای بازیگر از هم پاشید؛ عکس سگ جای عکس همسر!

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی