آرتروز

تسکین درد آرتروز
متخصصان درمان طبیعی و خانگی دردهای آرتروز را سال ها پیش کشف کردند که معجزه می کند و افراد مبتلا به آرتروز برای تسکین درد دیگر نیازی به مصرف مسکن ندارند.
آرتروز گردن

آرتروز گردن دقیقا چه بلایی سرمان می آورد ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بعضی از کارهای روزانه و آسیبات باعث بروز آرتروز گردن می شود با بالا رفتن سن احتمال بروز این مشکل بیشتر می شود که معمولا با سردرد همراه می شود.
تسکین درد آرتروز

تکنیک تسکین درد آرتروز با روغن کرچک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن کرچک دارای فواید بسیاری است که یکی از این فواید، خاصیت ضد التهابی بودن آن است که می توان از این ویژگی برای تسکین درد آرتروز استفاده کرد.
دیسک گردن

فرق دیسک گردن با آرتروز گردن چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درد یا کاهش انعطاف پذیری گردن از علل اصلی بیماری دیسک گردن یا آرتروز گردن می باشد اما این دو بیماری تفاوت هایی با هم دارند و معمولا هر دو در سنین بالا ایجاد می شود.
بیماری آرتروز

خوردنی های خوب و بد برای آرتروز

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آرتریت روماتوئید (ورم مفاصل) یا آرتروز یکی از شایع ترین بیماری های خود ایمنی است. این بیماری تا 1.3 درصد از جمعیت جهان را تحت تاثیر قرار می دهد که در این میان، بانوان سهم بیشتری به خود اختصاص می دهند.
تزریق هیدروکورتیزون

عوارض شایع تزریق هیدروکورتیزون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هیدروکورتیزون که با نام کورتیزون نیز شناخته می شود یک نوع تزریق دارویی است و تزریق هیدروکورتیزون فقط با نسخه پزشک انجام می شود.
آرتروز کمر

روش های درمان آرتروز کمر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آرتروز کمر (یا هر جای بدن) با فرسایش غضروف در ناحیه مفاصل شروع می شود. (غضروف ماده ای نرمتر از استخوان است که در فضای مفصلی یک لایه بینابینی و یا بالشتک فراهم می کند؛ فضای مفصلی ناحیه بین دو استخوان است).
مصرف ایبوپروفن

شمایی که نمیدانید و ایبوپروفن برایتان سم است!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چه کسانی نباید ایبوپروفن را مصرف کنند و ایبوپروفن برای چه افرادی سم است؟ در برخی از شرایط مصرف ایبوپروفن بسیار خطرناک است و می تواند عوارض جدی را برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
درمان دردهای آرتروز

نسخه مخصوص طب سنتی برای درمان دردهای آرتروز

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کسانی که دچار دردهای آرتروز زانو و گردن هستند می توانند از نسخه های طب سنتی و روش های خانگی که بدون عوارض هستند برای درمان دردهای آرتروز استفاده کنند.
آرتروز

موثرترین مکمل ها و غذاها برای تسکین درد آرتروز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکثر انسان هایی که دچار آرتروز هستند درد و سختی های بسیاری را متحمل می شوند، اما مکمل ها و غذاهایی وجود دارد که بهترین درمان برای تسکین درد آرتروز می باشند.
ویتامین k

همه مواردی که باید درباره ویتامین k بدانید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ویتامین k نقش کلیدی و بسیار مهمی در بهبود لخته شدن خون دارد و می تواند از خونریزی های بیش از حد جلوگیری کند و شایع ترین آن ویتامین k1 و k2 می باشد.
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل افراد مبتلا به آرتروز چگونه باشد؟ + عکس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در صورت ابتلا به آرتروز بهتر است تغییراتی در دکوراسیون و وسایل منزل تان ایجاد کنید تا دچار درد مفاصل نشوید.
طب بازسازی

بیماری آرتروز را با طب بازسازی درمان کنید!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آرتروز درمان قطعی ندارد اما با روش هایی نظیر طب بازسازی می توان روند ابتلا به این بیماری را تا حدود زیادی به تعویق انداخت.
بیماری آرتروز

مبتلایان به بیماری آرتروز این غذاها را نخورند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری آرتروز می تواند یک بیماری التهابی باشد، بنابراین توصیه می شود تغییراتی در رژیم غذایی تان ایجاد کنید که ضد التهابی باشد.
آرتروز

آموزش ساخت پماد ضد آرتروز در خانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آرتروز یا استئوآرتریت، شایع ترین بیماری التهاب مفاصل است. در این بیماری غضروف مفصل صدمه دیده و کم کم از بین می رود. آرتروز ممکن است هر مفصلی را درگیر کند.
صفحه 1 از 2