بیماری سرطان

علائم سرطان در خانم ها

علائمی که هیچ زنی نباید نادیده بگیرد

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
در بدن انسان ها بعضی اوقات علائم و تغییراتی نامحصوص دیده می شود که شاید متوجه آن ها نباشید؛ اما این علائم ممکن است هشداری برای وجود یک بیماری باشند.
چای برای سرطان

اثر مثبت چای در نوعی سرطان مردانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف یک نوع چای می تواند از بدن در برابر نوعی سرطان رایج مردانه محافظت کند، همچنین نوشیدن این چای می تواند سرطان را از انسان دور کند.
تشخیص سرطان

سرطان هایی که تشخیص شان ساده نیست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرطان کلمه وحشتناکی است هیچ آدمی آمادگی شنیدن این کلمه از زبان پزشک خود را ندارد؛ اما سرطان هم مانند تمام بیماری ها اگر زود تشخیص داده شود قابل درمان است.
علائم سرطان مردان

علائم اولیه سرطان که مردان نادیده میگیرند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرطان یکی از بیماری های خطرناک است که با پیشگیری سریع می توان آن را درمان کرد. آقایان بیشتر در معرض این بیماری هستند و باید علائم اولیه سرطان ها را بدانند.
دندان درد و سرطان

بیماری کشنده ای که با دندان درد ظاهر می شود!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از ما با انواع سرطان ها و علائم آن آشنا هستیم؛ اما سرطان های دهانی کمتر شنیده شده است و شاید اطلاعات عموم راجب این بیماری ها و علائم آن کم باشد.
بیماری های فست فود

بیماری سختی که با فست فود، رابطه مستقیم دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آمار مصرف فست فود در حالی روز به روز رو به افزایش است که اغلب افراد از این موضوع آگاه نیستند که مصرف فست فود رابطه مستقیمی با بیماری های مرگبار دارد!
سرطان حنجره

دردی به ظاهر عادی که نشانه سرطان است

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گلو درد و گوش دردی که برای همه ی ما یک درد عادی بنظر میرسد گاهی نشانه ای است جدی از وجود نوعی سرطان بسیار موذی که در بدنمان پنهان شده است.
رژیم ضد سرطان

رژیم غذایی ضد سرطان مخصوص خانم ها و آقایان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رژیم غذایی تاثیر بسیاری در پیشگیری از انواع سرطان ها دارد. برای جلوگیری از سرطان میتوانید از مواد غذایی ضد سرطان مانند روغن زیتون ، زردچوبه و ماهی استفاده کنید.
روز نجات یافتگان سرطان

روزی جهانی برای نجات یافتگان سرطان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری سرطان به معنی پایان زندگی نیست می توانید آن را شکست دهید. اولین یکشنبه ی ماه ژوئن به عنوان روز جهانی نجات یافتگان سرطان نامگذاری شده است.
سرطان زنان

5 سرطانی که بیشتر سراغ خانم ها میاد !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
علت بسیاری از سرطان ها به خصوص سرطان زنان بسیار پیش پا افتاده می باشد که با شناخت این عوامل خطر از ابتلا به این سرطان ها پیشگیری کنید.
نفخ معده

سرطانی که نشانه اش نفخ معده است!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نفخ معده و باد بیش از حد شکم به دلایل مختلف ایجاد می شود و شما را آزار می دهد ، دلایلی غیرطبیعی و دور از ذهن شما می توانند در این مشکل دخیل باشند.
خال های سرطانی

خال هایی که نشانه ی سرطان دارند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خال های سرطانی یا همان ملانوما ها را میشناسید؟ میدانید چه زمان خال های پوستی نشانه سرطان اند و علل و عوامل این بیماری چه چیزهایی هستند و راه پیشگیری از آن چیست؟
انواع سرطان

علامتی که بوی سرطان می دهد

زمان مطالعه : 13 دقیقه
بیماری مرگبار سرطان که حتی اسمش دلهره ایجاد می کند، علائمی در بدن بروز میدهد که با هوشیاری میتوان آن را تشخیص داده و کنترل کرد پس شناخت علائم اهمیت دارد.
سرطان حنجره

علائمی که ثابت می کند فرد سرطان حنجره دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تست غربالگری برای سرطان حنجره وجود ندارد و فقط باید نسبت به علائم اولیه این بیماری آگاهی داشت تا با پیگیری سریع و تشخیص زودهنگام، موفق به درمان موثر این بیماری شویم.
متخصص رادیوتراپی

با کار رادیوتراپست بیشتر آشنا شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متخصص رادیوتراپی با استفاده از اشعه یونیزه کننده اقدام به درمان بیمار می کند که اکثرا این بیماران، بیماران سرطانی هستند.
صفحه 1 از 7