خواستگاری

توافقات قبل ازدواج
خواستگاری مهم ترین مرحله در ازدواج است که باید درمورد مسائل جدی صحبت کرده و به توافق رسید و نکته کلیدی اطلاع داشتن از موضوعاتی پراهمیتی است که باید مطرح شوند.
خواستگار مناسب

کدام خواستگار شما را خوشبخت میکند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مهم ترین موضوعات زندگی هر فرد انتخاب انسان مناسب برای زندگی مشترک است، زیرا این انتخاب تمام زندگی یه انسان را تحت تاثیر قرار می دهد.
خواستگاری چی بپوشم

لباسی که واسه خواستگاری نباید بپوشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مهم ترین مراسمات برای خانم ها مراسم خواستگاری است پس باید در انتخاب لباس هایی که در این مراسم می پوشید به نکات مهمی توجه کنید.
پیشنهاد ازدواج

روش های رمانتیک برای دادن پیشنهاد ازدواج

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اولین قدم برای ازدواج با فرد مورد علاقه دادن پیشنهاد ازدواج است پس باید یک روش رمانتیک و عاشقانه برای درخواست ازدواج انتخاب کنید تا جواب مثبت بگیرید.
خواستگار خوب

خواستگاری که این ویژگی رو داره رو نباید از دست داد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سخت ترین تصمیم گیری برای خانم ها انتخاب همسر در بین خاستگارانشان است اما اگر خصوصیات خواستگار خوب را بدانند هرگز همچین مردی را از دست نخواهند داد.
جذب خواستگار

راههای کلیدی و موثر برای جذب خواستگار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعضی از دختران این تصور را دارند که با داشتن غرور و دیده نشدن خواستگاران بیشتری را به خود جذب می کنند اما این موضوع کاملا غلط است و باید با داشتن رفتارهای مناسب همسر آینده خود را پیدا کنند.
نداشتن خواستگار

دختران بی خواستگار کلیک کنند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نداشتن خواستگار می تواند به دلیل عدم حضور در اجتماع، بداخلاقی یا توقع زیاد دختران باشد. با توجه به علت خواستگار نداشتن می توانید فرد مورد علاقه خود را برای ازدواج جذب کنید.
خواستگاری بازیگر زن

خواستگاری بازیگر زن ایرانی از یه آقای باکلاس!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید یکی از جالب ترین ازدواج ها در میان ازدواج های بازیگران زن ایرانی، مربوط به بازیگر مشهور زنی است که با دیدن مردی جنتلمن اقدام به خواستگاری کرد.
خواستگاری در کشورهای مختلف

مدل خواستگاری در کشورهای دیگر

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آداب و رسوم خواستگاری در کشورها و فرهنگ های مختلف جهان با هم فرق دارند. برخی از این آداب بسیار جالب و عجیب هستند که شاید تا به حال نمی دانستید.
شرط و شروط خواستگاری

شرط باورنکردنی دختر غیرتی برای خواستگارش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
لایو جنجالی دختر جوان با موضوع شروط ازدواجش به جاهای باریک کشیده شد و پس از انتقادات کاربران پای روانشناس نیز به صفحه شخصی او باز شد.
خرید عجیب حلقه

اقدام جنجالی پسر فقیر برای خرید حلقه ازدواج

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد جوان که برای خرید حلقه نامزدی و خواستگاری از دختر مورد علاقه اش پول کافی نداشت، نقشه ی عجیبی کشید و آن را به سرعت عملی کرد.
نقشه زشت داماد

نقشه زشت داماد و دوستانش برای خواستگاری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسری که مدتها بود برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش صبر کرده بود با نقشه ای که برای خنده با دوستانش طراحی کرده بود، همه چیز را خراب کرد.
خواستگاری هالیوودی ها

خواستگاری های رمانتیک هالیوودی ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رابطه عاشقانه با خواستگاری رمانتیک زیباتر می شود. در این قسمت سلبریتی هایی که خواستگاری رمانتیک و عاشقانه ای داشتند را بشناسید.
خواستگاری دختر از پسر

اینجا دخترها میرن خواستگاری پسرها!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در اکثر مناطق دنیا پسران به خواستگاری دختران می روند ولی هستند شهرهایی که این سنت را شکسته و در آن دختران از پسران خواستگاری می کنند.
شکایت به دلیل خواستگاری

شکایت از مردی که خواستگاری نمیاد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک مرد به طرز بسیار عجیب و باورنکردنی به دلیل نرفتن به خواستگاری دادگاهی شد! در ادامه ماجرای دقیق شکایت زن جوان به دلیل خواستگاری نرفتن مرد را مشاهده می نمایید.
صفحه 1 از 6