سکته قلبی

کمک اولیه سکته قلبی
اگر می خواهید به فردی که سکته قلبی کرده است کمک کنید، باید از کمک های اولیه و کارهایی که نباید در این موقعیت انجام دهید حتما اطلاع داشته باشید.
حمله قلبی

علائم هشدار دهنده حمله قلبی در زنان و مردان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علائم بسیار جدی و هشدار دهنده ای وجود دارد که بیانگر مشکلات قلبی است و هرگز نباید نادیده گرفته شوند، البته راه هایی هم برای پیشگیری از حملات قلبی وجود دارد.
جلوگیری از سکته قلبی

ادویه ای که سکته رو از ما دور میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جلوگیری از سکته قلبی به مراتب بهتر از درمان آن پس از وقوع می باشد و برای رسیدن به این موضوع یکی از راه های توصیه شده استفاده از ادویه ای مشهور می باشد.
سکته قلبی

علامتی که همه افراد قبل از سکته قلبی دارن

تاریخ انتشار : 7 آبان 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
سکته قلبی رایج ترین دلیل مرگ و میر است اما افراد هنوز آن را جدی نگرفته اند. شناخت علائم مشترک در افرادی که دچار این حمله شده اند میتواند خطر سکته را کمتر کند.
نشانه اولیه سکته قلبی

علامتی که بدن 1 ماه قبل از سکته نشان میدهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در بدن افرادی که دچار سکته قلبی می شوند از یک ماه قبل نشانه های اولیه برای هشدار حمله قلبی رخ می دهد که با شناخت آن ها میتوانید از حملات قلبی جلوگیری کنید.
جلوگیری از سکته

راه سکته نکردن پیدا شد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
سکته رایج و کشته ترین دلیل مرگ و میر در ایران است پس برای داشتن عمری طولانی تر به کمکی احتیاج دارید که این مشکل را حل کرد و از سکته جلوگیری کند.
حمله قلبی

علت حمله قلبی و روش های پیشگیری از سکته قلبی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یک حمله قلبی زمانی رخ می دهد که جریان خون به ناحیه ای از قلب قطع می شود که این عارضه دارای علت های گوناگونی است.
حمله قلبی

علائمی که میگه حمله قلبی به شما نزدیک شده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیماری های قلبی یکی از اصلی ترین دلایل مرگ و میر در خانم ها و آقایان است، حمله قلبی علائمی دارد که اگر آنها را بشناسید میتوانید از بروز سکته جلوگیری کنید.
حمله قلبی

اگر در تنهایی دچار حمله قلبی شدیم چه کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حفظ آرامش، خبر کردن آمبولانس و خوردن آسپرین در هنگام وقوع حمله قلبی می تواند تا حدود زیادی به شما کمک کند تا از حمله قلبی نجات پیدا کنید.
بینایی بعد سکته

فردی که سکته می کنه دنیا رو چطور می بینه ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در برخی از مشکلات جسمی خاص یا بعد از اختلالات مغز مانند سکته مغزی بینایی افراد متفاوت است و توانایی تشخیص چیزی در دنیا را ندارند.
آلزایمر و بیماری قلبی

ارتباطی عجیب بین مشکل قلبی و آلزایمر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشکلات قلبی در دنیا بسیار شایع هستند و مطالعات انجام شده بر بیماری قلبی وجود ارتباط عجب این مشکل با آلزایمر را خبر میدهند که باعث تعجب محققان نیز شده است.
سکته گرمایی

سکته گرمایی علائمی خاص دارد

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سکته گرمایی باید فورا درمان شود وگرنه به قلب و کلیه آسیب جدی می رساند و حتی می تواند منجر به مرگ شود خنک کردن بدن بیمار بهترین اقدام است.
علائم سکته قلبی

زنگ خطرهای بدن قبل از سکته قلبی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای اینکه بتوانیم از سکته قلبی پیشگیری کنیم باید علائم سکته قلبی را به خوبی بشناسیم و راه های جلوگیری از آن را آموزش ببینیم.
سکته قلبی در خواب

داروی پیشگیری از سکته در خواب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طبق اخرین مطالعات، اکثر افرادی که دچار سکته قلبی می شوند، در حالت خواب بیشتر اتفاق می افتد. با این وجود دارو مناسب پیشگیری از سکته قلبی در خواب چیست؟
عوارض قطع ناگهانی دارو

عوارض قطع ناگهانی و خودسرانه داروها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قطع ناگهانی و خودسرانه بعضی داروها خطرات و عوارض جبران ناپذیری را به دنبال دارد و این کار حتما باید با تجویز پزشک صورت بگیرد.
صفحه 1 از 5