سکته قلبی

بینایی بعد سکته
در برخی از مشکلات جسمی خاص یا بعد از اختلالات مغز مانند سکته مغزی بینایی افراد متفاوت است و توانایی تشخیص چیزی در دنیا را ندارند.
آلزایمر و بیماری قلبی

ارتباطی عجیب بین مشکل قلبی و آلزایمر

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشکلات قلبی در دنیا بسیار شایع هستند و مطالعات انجام شده بر بیماری قلبی وجود ارتباط عجب این مشکل با آلزایمر را خبر میدهند که باعث تعجب محققان نیز شده است.
سکته گرمایی

سکته گرمایی علائمی خاص دارد

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سکته گرمایی باید فورا درمان شود وگرنه به قلب و کلیه آسیب جدی می رساند و حتی می تواند منجر به مرگ شود خنک کردن بدن بیمار بهترین اقدام است.
علائم سکته قلبی

زنگ خطرهای بدن قبل از سکته قلبی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای اینکه بتوانیم از سکته قلبی پیشگیری کنیم باید علائم سکته قلبی را به خوبی بشناسیم و راه های جلوگیری از آن را آموزش ببینیم.
سکته قلبی در خواب

داروی پیشگیری از سکته در خواب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طبق اخرین مطالعات، اکثر افرادی که دچار سکته قلبی می شوند، در حالت خواب بیشتر اتفاق می افتد. با این وجود دارو مناسب پیشگیری از سکته قلبی در خواب چیست؟
عوارض قطع ناگهانی دارو

عوارض قطع ناگهانی و خودسرانه داروها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قطع ناگهانی و خودسرانه بعضی داروها خطرات و عوارض جبران ناپذیری را به دنبال دارد و این کار حتما باید با تجویز پزشک صورت بگیرد.
جلوگیری از سکته

چند راه ساده برای سکته نکردن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سکته اتفاقی ناگهانی است که ممکن است بدون هیچ علائم قبلی باشد. برای کنترل، پیشگیری و کمتر کردن احتمال سکته اقداماتی لازم است انجام شود.
نشانه مشکل قلبی

علامت و نشانه مشکل قلبی روی گوش!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طبق تحقیقات پزشکان چین و چروک های روی لاله گوش ها نشانه ای است که می توان مشکل قلبی و بیماری عروق کرونری را تشخیص داد.
علائم ایست قلبی

چطور بدون حضور اورژانس ایست قلبی فرد را تشخیص دهیم؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
علائمی مانند تکان نخوردن، پلک نزدن و عدم واکنش به صدای شما می توانند حاکی از این باشند که شخص مقابل شما دچار ایست قلبی شده است.
پیشگیری از سکته

خوشمزه های ضد سکته

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای پیشگیری از سکته است، مواد غذایی مختلفی وجود دارد که مصرف آن ها برای پیشگیری از سکته قلبی و مغزی فوق العاده می باشد.
عروق قلبی

نسخه ای فوق العاده برای باز شدن عروق قلبی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترکیب سیر و لیمو یکی از بهترین داروهای طب سنتی برای باز شدن عروق قلبی و مغزی به شمار می رود، البته روش های طبیعی دیگری هم برای باز شدن عروق قلبی وجود دارد.
حمله قلبی

علائم هشدار دهنده حمله قلبی در زنان و مردان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علائم بسیار جدی و هشدار دهنده ای وجود دارد که بیانگر مشکلات قلبی است و هرگز نباید نادیده گرفته شوند، البته راه هایی هم برای پیشگیری از حملات قلبی وجود دارد.
صبحانه و سکته

صبحانه ای که نمیذاره سکته کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عادت خوردن صبحانه سالم بنابر زندگی پرمشغله در جوامع کمرنگ شده است و این در حالی است که خوردن صبحانه مقوی و مناسب می تواند در برابر سکته مقابله کند.
کمک اولیه سکته قلبی

3 نباید بزرگ در کمک به فردی که سکته کرده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر می خواهید به فردی که سکته قلبی کرده است کمک کنید، باید از کمک های اولیه و کارهایی که نباید در این موقعیت انجام دهید حتما اطلاع داشته باشید.
جلوگیری از سکته قلبی

ادویه ای که سکته رو از ما دور میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جلوگیری از سکته قلبی به مراتب بهتر از درمان آن پس از وقوع می باشد و برای رسیدن به این موضوع یکی از راه های توصیه شده استفاده از ادویه ای مشهور می باشد.
صفحه 1 از 4